SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Weselsze święta ze SKOK "Piast"

Stół wigilijny z dodatkowym nakryciem, kolorowa choinka, pod którą każdy znajdzie coś dla siebie, zapach ciasta i wspólne śpiewnie kolęd

O takich świętach myślimy wysyłając kartki z życzeniami. Dla wielu rodzin jednak okres przedświąteczny to przede wszystkim czas wydatków.

Z myślą o ludziach, dla których Boże Narodzenie nie mogłoby być w pełni radosne SKOK Piast wprowadziła do swojej oferty pożyczkę świąteczną. Już od 22 listopada członkowie Kasy mogą pożyczyć od 500 do 10000 złotych, o  których zwrot nie muszą troszczyć się zaraz po świętach. Okres spłaty przewidziany został na okres od 3 miesięcy do 2 lat. Oprocentowanie nominalne, w zależności od wybranej opcji wyniesie 10%, kiedy okres spłaty będzie nie dłuższy niż rok, lub 12% w oprocentowaniu zmiennym, kiedy pożyczkobiorca zdecyduje się na dłuższy czas spłaty. Przykładowo przy kwocie 5000 złotych i okresie spłaty rozłożonym na dwa lata rzeczywiste oprocentowanie wyniesie 18,79%. Opłaty dodatkowe w takim wypadku zamkną się w kwocie 255 złotych (4,5% prowizja plus 30 zł opłaty przygotowawczej).

 „Idea Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych oparta jest na poczuciu solidarności i chęci pomocy tym, którzy w danym momencie tej pomocy potrzebują.” – mówi Ireneusz Więckowski, prezes SKOK Piast. „SKOK Piast liczy 75 tysięcy członków, przy takiej liczbie osób konieczne są sformalizowane procedury i nowoczesne rozwiązania umożliwiające sprawną obsługę w oddziałach kasowych. To wszystko nie oznacza jednak, że zapominamy o swoich korzeniach i tradycji”. – zapewnia. „Chcemy żeby okres przygotowań świątecznych był dla wszystkich równie radosny jak same święta, i żeby na każdym stole mogło znaleźć się dodatkowe nakrycie dla zbłąkanego gościa.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Weselsze święta ze SKOK "Piast"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl