SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel i Mariusz Chłopik z PKO BP z Kamerami Telewizji wPolsce.pl

Wśród laureatów przyznanych po raz drugi Kamer Telewizji wPolsce.pl są zastępca rzecznika prasowego PiS Radosław Fogiel oraz Mariusz Chłopik, dyrektor biura Ekstraklasy i gamingu w PKO Banku Polskim.

Radosław Fogiel z Kamerą Telewizji wPolsce.plArticle

Wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystości z okazji drugiej rocznicy działalności Telewizji wPolsce.pl. Otrzymali je także wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka, wiceminister sprawiedliwości i szef komisji sejmowej ds. reprywatyzacji warszawskiej Sebastian Kaleta oraz wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker.

Uzasadniając nagrodę dla Radosław Fogiela, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych Michał Karnowski stwierdził: „Ludzie, którzy naprawdę znają się na polskiej polityce, od dawna wiedzieli, że nasz kolejny laureat ma swoją polityczną wagę, że znajduje się blisko centrum decyzyjnego spraw państwowych, że zdobywa także doświadczenie w strukturach europejskich. Ale to w roku 2019 znalazł się w pierwszej lidze także medialnych uczestników życia publicznego. No i czyni to z klasą, spokojem, wnosząc do polskich debat profesjonalizm, dobre, punktujące kłamstwo i fałsz puenty. W naszej ocenie to dopiero początek”.

Radosław Fogiel zastępcą rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości został na początku czerwca. Z partią jest związany od 2001 roku, obecnie jest asystentem i dyrektorem biura poselskiego jej szefa Jarosława Kaczyńskiego. W nadchodzących wyborach będzie startował do Sejmu z drugiego miejsca listy PiS w okręgu radomskim.

- Za dynamiczne i nowatorskie podejście do marketingu sportowego dużego banku, położony nacisk na misję społeczną i potraktowanie dostępnych budżetów jako narzędzi, które mogą realnie zmienić sport, zwłaszcza młodzieżowy. To przyniosło wręcz niesamowite efekty. Szczególne uznanie budzi użycie nowoczesnych narzędzi internetowych w docieraniu z przekazem, zachętą do aktywności sportowej do ludzi młodych. No i co ważne na tym spotkaniu, nasz laureat potrafi o tym interesująco, z pasją opowiadać - powiedział Michał Karnowski przed wręczeniem nagrody Mariuszowi Chłopikowi.

Chłopik od maja ub.r. pracuje w PKO BP. Początkowo był dyrektorem ds. marketingu sportowego, a niedawno objął funkcję dyrektora biura Ekstraklasy (PKO BP jest od lipca sponsorem tytularnym tych rozgrywek) i gamingu.

Na początku ub.r. przez kilka miesięcy był wicedyrektorem Centrum Informacyjnego Rządu, a przedtem przez ponad rok był dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej i marketingu w Agencji Rozwoju Przemysłu. Wcześniej pracował w sztabie wyborczym Andrzeja Dudy podczas kampanii prezydenckiej oraz sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości w kampanii parlamentarnej w 2015 roku.

Jest współzałożycielem i byłym prezesem Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych. W latach 1999-2015 był związany ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej, był szefem biura prasowego i PR jubileuszowego zlotu stulecia harcerstwa. Pełni funkcję wiceprezesa Fundacji im. Sławomira Skrzypka, jest współtwórcą organizowanego od 2017 roku Kongresu 590.

Telewizja wPolsce.pl zaczęła nadawanie w czerwcu 2017 roku, początkowo tylko w internecie. Pod koniec 2017 roku pojawiła się w Cyfrowym Polsacie, a Polsat Media zaczął sprzedawać jej ofertę reklamową, natomiast od sierpnia ub.r. jest dostępna w UPC Polska.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. stacja miała 0,004 proc. udziału w rynku oglądalności.

Telewizja wPolsce.pl tak samo jak portal wPolityce.pl, tygodnik „Sieci” i miesięcznik „Gazeta Bankowa” należy do Fratrii. W ub.r. spółka zanotowała spadek wpływów sprzedażowych o 1,8 proc. do 33,58 mln zł oraz 2,81 mln zł zysku netto (w 2017 roku miała 3,17 mln zł zysku). Jej przychody ze sprzedaży prasy zmalały o 21 proc., a z reklam wzrosły o 12 proc.

Dołącz do dyskusji: Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel i Mariusz Chłopik z PKO BP z Kamerami Telewizji wPolsce.pl

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
Nagrody dla samych swoich. Oczywiście, jest to ewidentny dowód na to, że media Karnowskich w jednym chórze, są z PiS na dobre i na złe. Tak samo, jak media Sakiewicza. Kiedyś Brezniew sam sobie wręczał medale w ZSRR...
odpowiedź
User
Dorota
A gdzie choćby odrobina wazeliny?
odpowiedź
User
Nagroda z DNA oglądalności
"Średni rynkowy udział Telewizji wPolsce.pl w zeszłym roku wyniósł 0,001 proc."
Śmiech na sali. Poziom żenady przekroczony.
odpowiedź