SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Kuisz kontra Tomasz Terlikowski. Rusza nowy wideocast

Pod tytułem „Kuisz kontra Terlikowski” w piątek ruszy nowy wideopodcast Kultury Liberalnej. Jarosław Kuisz i Tomasz Terlikowski będą dyskutować w pierwszym odcinku o konsekwencjach wyborów samorządowych, debacie o aborcji i przyszłości Lewicy. 

Tomasz Terlikowski, fot. Deon.plTomasz Terlikowski, fot. Deon.pl

Kuisz i Terlikowski reprezentują dwie różne wizje naszego kraju - liberalną i konserwatywną. Najnowszy format w wideopodcaście Kultury Liberalnej to starcie dwóch, zupełnie odmiennych światopoglądów, zarówno jeśli chodzi o politykę jak i obyczajowość. Wśród tematów wokół których poruszać się będą autorzy podcastu znajdą się polityka, religia, kultura i literatura. Nie obędzie się również bez kwestii, które rozgrzewają do czerwoności debatę publiczną, jak polaryzacja, aborcja, wojna, czy przyszłość polskiego Kościoła - podano w komunikacie 

Nowy odcinek podcastu „Kuisz kontra Terlikowski” co tydzień będzie publikowany na kanale YouTube Kultury Liberalnej oraz platformach podkastowych.

Jarosław Kuisz jest redaktorem naczelnym „Kultury Liberalnej”, pisarzem i naukowcem. Regularnie publikuje w „The New York Times”, „The Guardian”, „The Financial Times”, „Foreign Policy”, „Le Monde”, „TAZ”.

Tomasz Terlikowski jest publicystą, pisarzem i dziennikarzem Rmf24.pl. Publikował w między innymi w “Rzeczpospolitej”, “Newsweeku”, “Wprost” i “Więzi”.

Niedawno Terlikowski wystartował z podcastem w serwisie Wiez.pl. Cykl nosi nazwę „Więź. Podcasty nieoczywiste”. Wcześniej zakończył współpracę w roli podcastera z portalem Deon.pl po tym, jak redakcja odmówiła publikacji jego cotygodniowego felietonu pod zarzutem niezgodności z „duszpasterskim dziełem jezuitów”. Felieton ostatecznie ukazał się w portalu Wiez.pl.

Oprócz najnowszego podcastu Jarosława Kuisza i Tomasza Terlikowskiego na swoich kanałach YouTube i Spotify Kultura Liberalna prowadzi rozmowy z publicystami, ekspertami, pisarzami, reportażystami i politykami.

Dołącz do dyskusji: Jarosław Kuisz kontra Tomasz Terlikowski. Rusza nowy wideocast

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rzymianin
Terlikowski konserwatystą? Toż to progresista-neofita!
odpowiedź
User
Nie popierasz aborcji? Nie idę z tobą do...
O aborcji znów podyskutują sami mężczyźni? W takim razie kobiety powinny dyskutować o przymusowej kastracji panów, którzy odbierają im prawa do samostanowienia o własnym ciele. Proponuję celibat w ramach walki z tym chorym systemem. Ruch oporu zamiast ru...
odpowiedź
User
XYZ
O aborcji znów podyskutują sami mężczyźni? W takim razie kobiety powinny dyskutować o przymusowej kastracji panów, którzy odbierają im prawa do samostanowienia o własnym ciele. Proponuję celibat w ramach walki z tym chorym systemem. Ruch oporu zamiast ru...

To nie idź - pokazuje jak handlujecie ciałem. Bo może nic innego nie macie do zaoferowania ? :>
odpowiedź