SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wider - wspólna oferta reklamowa Polskapresse i Mediów Regionalnych

Biura reklamy Grupy Polskapresse i należących do nich Mediów Regionalnych rozpoczęły sprzedaż oferty reklamowej pod marką Wider. Obejmują one wszystkie tytuły i serwisy obu wydawnictw.

Article

W ofercie są pakiety dla prasy płatnej i bezpłatnej pod nazwą Widerprasa oraz pakiety serwisów internetowych pod marką Widernet.

- Zasięgowe rozwiązania reklamowe Wider to efektywne narzędzie do zarządzania kampaniami przy wykorzystaniu maksymalnej skuteczności naszych mediów. Wspólny potencjał to 19 tytułów płatnych i 4 bezpłatne w całej Polsce oraz 88 serwisów www - mówi Wiktor Pilarczyk, prezes oddziału biuro reklamy Polskapresse oraz krajowy dyrektor sprzedaży reklam Mediów Regionalnych.

Widerprasa to zestaw takich pakietów jak Wider Miejski, Wider Regionalny, Wider Sieciowy i Wider Prasa Bezpłatna. I tak np. pakiet sieciowy obejmuje tytuły, których średnia sprzedaż egzemplarzowa wynosi 443 tys. egz., a w piątki 917 tys. Pakiety Wider Miejski i Regionalny mają charakter ogólnopolski, powstały bowiem przy współpracy z Edytorem, wydawcą „Gazety Olsztyńskiej”.

Z kolei w ramach Widernet oferowane są cztery pakiety: Widercities, Widerregions, Widerregionsplus i Widerbignet. Do dyspozycji są dwa formaty reklamowe: doublebillboard 750x200 lub wideboard 960x200. Zasięg tygodniowy oferowanego rozwiązania to od 2 do 8 mln unikalnych użytkowników

Za sprzedaż pakietów odpowiedzialne są biura reklamy Polskapresse i Mediów Regionalnych. Grupa Polskapresse przejęła Media Regionalne w listopadzie ub.r. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Wider - wspólna oferta reklamowa Polskapresse i Mediów Regionalnych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Luter
Pytanie za 100 pkt. Czemu to się nie uda, przynajmniej w Internecie?
odpowiedź
User
xxl
bo PP czego się nie tknie, to sp*****li?
co wygrałem?
odpowiedź