SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wieczór wyborczy w Polsat News „Polska Wybiera. 2018”, prowadzący Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski

Pierwsza tura tegorocznych wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Ich przebieg będą transmitować wszystkie stacje informacyjne w Polsce. Na antenie Polsatu i Polsat News będzie emitowany wieczór wyborczy „Polska Wybiera. 2018”. Poprowadzą go Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski; fot. Telewizja Polsat Article

W niedzielę, 21 października odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Do otwarcia lokali wyborczych pozostało nieco ponad 5 dni. Władze samorządowe będzie można wybierać w godzinach 7.00-21.00.

Wieczór wyborczy będzie transmitowany na antenie Polsatu oraz Polsat News. Pod hasłem „Polska Wybiera. 2018” będzie nadawany program poświęcony tylko i wyłącznie wyborom samorządowym. Na antenie Polsat News pojawi się od godziny 20:30 i potrwa do godziny 1:00. Równolegle natomiast będzie emitowany między godziną 20:55 a 21:10 na antenie Polsatu i Polsatu News.

Dodatkowo nadawca informuje, że w ciągu dnia będzie na bieżąco relacjonować przebieg wyborów oraz informować o frekwencji w lokalach wyborczych.

Prowadzący wieczór: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski

Wieczór wyborczy „Polska Wybiera. 2018” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Będzie prowadzony z nowego studia Polsat News, które miało swoją inaugurację na początku października.

Zmiana wyglądu studia Polsat News obejmowała m.in. montaż nowoczesnego – większego walla, zapewniającego wyświetlanie newsów w ciągu 2-3 sekund od kliknięcia, a duży ekran znajduje się tuż za prowadzącym. W studiu wymieniono także podłogę i elementy scenografii. Stół prezenterski został zmodernizowany, ale zachował swój pierwotny kształt. W studio umieszczono także 30 bezszwowych monitorów plazmowych oraz ekran LCD w standardzie UHD o przekątnej 103 cale.

Kolejnym nowym rozwiązaniem wdrożonym w studiu „Wydarzeń” i Polsat News jest system automatyki ruchu kamer. Dwie kamery zostały zainstalowane na jeżdżących po torach wózkach z automatycznymi kolumnami. Pozostałe trzy kamery są zamontowane na wózkach ze zdalnie sterowanymi głowicami i kolumnami. Wszystkie kamery są sterowane bezpośrednio z reżyserki, a w studiu przebywa tylko prowadzący program.

Podczas wyborów samorządowych w studiu ma natomiast zadebiutować również technologia AR, czyli rozszerzona rzeczywistość. Remont studia Polsat News przeprowadzany był od lipca br.

- W programie poznamy pierwsze sondażowe wyniki wyborów przygotowane przez firmę IPSOS. Na pewno skorzystamy z nowych możliwości graficznych i multimedialnych studia przy prezentacji wyników wyborczych. Będziemy łączyć się z naszymi reporterami, którzy będą na miejscu w sztabach wyborczych w Warszawie oraz w innych miastach Polski, by na żywo relacjonować reakcje zwycięzców i przegranych. Nie zabraknie gości w studiu: ekspertów, polityków, osób z pierwszych stron gazet - mówi nam Krzysztof Drozd z działu PR Telewizji Polsat.

Druga tura wyborów odbędzie się 4 listopada br.

Grupa kapitałowa Cyfrowy Polsat w pierwszej połowie br. zanotowała 4,95 mld zł przychodów ze sprzedaży i 523,6 mln zł zysku netto. Firma miała sprzedanych 16,7 mln jednostkowych usług (2,6 proc. więcej niż rok wcześniej) i 5,72 mln abonentów (po spadku o 1,6 proc. w skali roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wieczór wyborczy w Polsat News „Polska Wybiera. 2018”, prowadzący Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Klari
Dziękuję za „info", ale wybieram TVN24!
33 22
odpowiedź
User
Jacek Doliński
Gawryluk i Rymanowski... To już nie jest Polsat News, to jest PiSsat News.
30 18
odpowiedź
User
df
Nie będę oglądał Gawryluk bo to PiSowski podnóżek tak jak ci z TVP, a poza tym w HD nie da się jej oglądać bo ma PASKUDNE zęby!!!
22 16
odpowiedź
User
Pw
Żałosne. Wy i ten pan ptak.
10 14
odpowiedź
User
Greg
Dziękuję za „info", ale wybieram TVN24!


Ja również wybieram TVN24
22 18
odpowiedź