SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wieczór wyborczy w Polskim Radiu

Wieczór wyborczy w Jedynce i Trójce Polskiego Radia 9 października.

Na antenie Polskiego Radia - zarówno w Jedynce jak i w Trójce zaplanowane są na niedzielę 9 października br. specjalne „Wieczory wyborcze”, a w nich pierwsze wyniki wyborów prezydenckich, pierwsze komentarze, refleksje i prognozy.

W Jedynce „Wieczór wyborczy” w godz.19.55 – 22.00 prowadzi Krzysztof Grzesiowski - będzie rozmawiać z politykami, połączy się ze sztabami wyborczymi. Obecni w studiu eksperci i komentatorzy m.in. Radosław Markowski (politolog), Ireneusz Krzemiński (socjolog) i Maciej Łętowski (publicysta) podzielą się na gorąco ze słuchaczami swoimi refleksjami na temat wyników wyborów. Pierwsze komentarze z zagranicy przedstawią korespondenci Polskiego Radia.
Następnego dnia, w poniedziałek 10 października całe „Sygnały dnia” (godz. 6.00 – 9.00) będą poświęcone wyborom prezydenckim – na bieżąco przedstawiane będą wyniki wyborów z Państwowej Komisji Wyborczej.

 
„Wieczór wyborczy” w Trójce w godz. 20.00 – 22.00 poprowadzi Robert Kantereit. Reporterzy Trójki, obecni w sztabach wyborczych kandydatów na prezydenta, będą rozmawiać z politykami, zaś obecni w studiu będą socjologowie i politolodzy m.in. Janusz Czapiński, Jarosław Grzelak i Jacek Kucharczyk podzielą się ze słuchaczami swoimi opiniami nt. tegorocznych wyborów prezydenckich.

Audycji towarzyszyć będzie  muzyka.

Następnego dnia – w poniedziałek w porannej audycji „Zapraszamy do Trójki” (godz. 6.00 – 9.00)  pierwsze komentarze wyników, głosy słuchaczy, wypowiedzi polityków i ekspertów. Gościem Jolanty Pieńkowskiej w Salonie Politycznym Trójki będzie prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wieczór wyborczy w Polskim Radiu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl