SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Wieczorne rozmowy" w Radiu 94

19 września na antenie Radia 94 pojawiła się kolejna nowa audycja

Między 20 a 22 "Wieczorne rozmowy w Radiu 94" poprowadzi Krzysztof - alkoholik.

"Audycja "Wieczorne Rozmowy" to mój autorski program, który powstał w roku 1993, wtedy kiedy sam już nie piłem prawie 3 lata. Na pomysł ten wpadłem wtedy, kiedy obok mnie umarło ponad 20 ludzi, którzy kiedyś ze mną zaczynali leczenie z choroby alkoholowej. Miałem już dosyć pogrzebów, a ponieważ w tym czasie zaczęły powstawać w naszym mieście komercyjne stacje radiowe - trafiłem do Radia Kolor, w którym przez ponad 7 lat zrobiłem 347 audycji, później przeszedłem do Radia Tok Fm, gdzie przez 3 lata zrobiłem 152 audycje." - mówi o swoim programie Krzysztof.

Audycja ta nie jest "terapia radiową'. "Przychodzę tu po to, aby dać Wam nadzieję na nowe, normalne życie. I nie próbujcie mnie zaskoczyć jakimiś opowieściami z Waszego pijanego życia - to nie są dla mnie rzeczy nowe. Ja nie jestem Królewna Śnieżka - sam jestem alkoholikiem i wszystko, co przydarzyło się Wam ja też przeszedłem." - dodaje Krzysztof - "Kiedy będziemy rozmawiali o tej dziwnej chorobie, nie będzie miejsca na sentymenty - tak naprawdę nikt nikomu nie robi łaski - chcę dać wam nadzieję, że można wszystko zmienić w swoim życiu, ale wybór tak naprawdę należy do was. Nigdzie nie jest powiedziane, że musicie żyć! Jeżeli nie chcecie, to ja po Was płakać nie będę!"

Audycja rządzi się bardzo ostrymi regułami. Każdy, kto chce porozmawiać na antenie z Krzysztofem, musi przestrzegać pięciu zasad: nie znajdować się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, nie polemizować, nie krytykować, nie oceniać wypowiedzi innych i mówić tylko o własnych doświadczeniach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Wieczorne rozmowy" w Radiu 94

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl