SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wielkanocne promocje Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat z okazji zbliżających Świąt wprowadził Wielkanocne Promocje. Nowe oferty przewidują nawet 12 miesięcy oferty programowej w prezencie. Dekoder można kupić od za 99 zł albo korzystać z odbiornika udostępnionego przez platformę, płacąc jednorazowo już od 79 zł.

Wielkanocne promocje Cyfrowego Polsatu

Wybierając pakiet Mini Max z umową na 3 lata, klient korzysta z usługi 12 miesięcy bez wnoszenia opłat abonamentowych. Dekoder Mini przy wyborze tej oferty programowej kosztuje za 149 zł. Jednocześnie klient do 11-ego miesiąca może zadecydować o zamianie pakietu Mini Max na pakiet Mini. Natomiast opcja Mini Max z umową na 29 lub 13 miesięcy zapewnia bezpłatny dostęp do oferty programowej przez pół roku lub 3 miesiące - przez jeden miesiąc do pakietu Familijnego, a przez pozostałe do pakietu Mini Max.

W ramach wielkanocnych promocji pozostałe pakiety programowe: Familijny, Familijny i HBO, Familijny i Relax Mix, Familijny i Relax Mix +HBO, Familijny i Super Film oferowane są z 6-miesięcznym okresem bez wnoszenia opłat abonamentowych w przypadku umowy na 29 miesięcy, bądź z 3-miesięcznym okresem bez opłat wraz z umową na 13 miesięcy. W obydwu przypadkach przez pierwszy miesiąc widz ma dostęp do pełnej oferty Cyfrowego Polsatu - pakietu Familijnego i Super Film, a przez pozostałe miesiące do pakietu, na który podpisał umowę.

Dekoder można kupić na własność już za 99 zł lub korzystać z niego w opcji udostępnienia przez platformę, ponosząc jednorazową opłatę w wysokości już od 79 zł - cena zależy od rodzaju promocji i modelu dekodera.

Promocja dotyczy też stacji nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Podpisując umowę na czas określony na wybrany kanał HD, abonent przez 6 miesięcy może go oglądać bez wnoszenia opłat. Dekoder HD na własność można kupić już za 199 zł, natomiast skorzystanie z opcji udostępnienia dekodera przez platformę kosztuje jednorazowo już od 99 zł.

Zainteresowani dekoderem z twardym dyskiem, w ramach wielkanocnych promocji mogą go nabyć za 499 zł na własność oraz w opcji "odroczonego wykupu - po 13 miesiącach". Na koszt zakupu w drugiej opcji składa się cena zakupu dekodera w wysokości 199 zł i 12 miesięcznych płatności w wysokości 25 zł.

Specjalna promocja została też przygotowana dla klientów, którzy w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży zawrą jednocześnie umowę na usługi telewizji satelitarnej, na minimum Pakiet Familijny oraz na usługi telekomunikacyjne w Taryfie Elastycznej, w kwocie abonamentu minimum 30 zł miesięcznie. Otrzymają oni bezpłatnie zestaw pre-paid, w skład którego wchodzą: telefon komórkowy CP 100, karta SIM w sieci Cyfrowego Polsatu, Telekarta o nominale 7 złotych brutto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wielkanocne promocje Cyfrowego Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl