SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wielki sukces prezesa HBO Polska

Awanse w HBO: Kutela wiceprezesem HBO CE. Drabik dyrektorem zarządzającym HBO Polska.

Aleksander Kutela awansował na stanowisko wiceprezesa HBO Central Europe. Kutela będzie odpowiedzialny m.in. za marketing oraz produkcję telewizyjną i filmową HBO w 11 krajach Europy Środkowej. Swoją funkcję będzie sprawował równolegle ze stanowiskiem prezesa spółek HBO Polska i Cinemax Polska.

Kutela zarządza polską filią HBO Central Europe od 2000 roku, ostatnio był także odpowiedzialny za działalność HBO w Rumunii i Bułgarii. Pracuje w firmie od 1997 roku. Po objęciu nowego stanowiska, Kutela przejmie zarządzanie markami HBO i Cinemax, włącznie z kanałami HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 oraz wprowadzanym wkrótce HBO Digital (serwis ‘wideo na żądanie’).

Tymczasem Hubert Drabik awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego HBO Polska. Będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną HBO w Polsce oraz rozwój HBO na nowych rynkach. W HBO pracuje od stycznia 2000 r. Początkowo pracował na stanowisku Business Development Managera, następnie pełnił funkcję Dyrektora Marketingu i Rozwoju, a ostatnio Dyrektora Rozwoju i Sprzedaży.

Aleksander Kutela – wiceprezes HBO CE (Senior Vice-President HBO Central Europe), prezes HBO Polska i Cinemax Polska. Urodzony w 1972 r. w Krakowie. Absolwent kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz TGMP na Harvard Business School. Od września 1997 r. związany z HBO Polska, m.in. na stanowiskach Dyrektora Marketingu oraz Dyrektora Sprzedaży. Od sierpnia 2000 r. pełni funkcję dyrektora generalnego i prezesa HBO Polska (odpowiada za rozwój kanałów HBO, Cinemax i AXN). W latach 2005-2007 nadzorował także działalność HBO w Bułgarii i Rumunii.

Hubert Drabik – dyrektor zarządzający HBO Polska. Urodzony w 1969 r. w Warszawie. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Ukończył studia Executive MBA w Warszawskiej Szkole Biznesu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wielki sukces prezesa HBO Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl