SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wielki Test na prawo jazdy” w TVP1. Paulina Chylewska i Maciej Orłoś prowadzącymi

W poniedziałek 8 grudnia br. Jedynka pokaże „Wielki Test na prawo jazdy. 10 mniej. Zwolnij!”. Na pytania ze znajomości zasad bezpieczeństwa na drodze odpowiadać będą m.in. aktorzy, politycy i dziennikarze. Widowisko poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Article

Test w telewizyjnym studiu rozwiązywać będą artyści, politycy, dziennikarze, sportowcy. Tym razem test rozwiązywać będą nie w parach, lecz indywidualnie. Wygraną w wysokości 50 tys. zł zwycięzcy przeznaczą na wskazany przez siebie cel charytatywny.

Na pytania odpowiadać będą m.in. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Przemek Cypryański, Jacek Wójcicki, Jerzy Bończak, Mieczysław Hryniewicz, Leszek Kuzaj, Monika Zamachowska, Zbigniew Buczkowski, Marek Siudym, Krzysztof Skiba, Andrzej Stankiewicz, Rafał Patyra, Małgorzata Serafin, Rafał Sonik, Mariusz Czerkawski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Jadwiga Wiśniewska, Łukasz Warzecha, Jarosław Kret, Marzena Rogalska i Zygmunt Kukla.

W czasie trwania programu w studiu Jedynki specjalny występ muzyczny zaprezentuje Ania Rusowicz. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś, natomiast Radek Brzózka będzie obalał mity związane z kierowaniem autem.

Widzowie będą mogli rozwiązywać test na stronie Interia.pl lub ściągając na smartfony aplikację „TVP Prawo Jazdy”.

Program reżyseruje Konrad Smuga, redaktorem odpowiedzialnym jest Irena Pręcikowska z redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, a producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP.

„Wielki Test na prawo jazdy. 10 mniej. Zwolnij!” obejrzeć będzie można w TVP1 w poniedziałek 8 grudnia br. o godz. 20.30.

Jedynka przygotowuje widowisko we współpracy z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013, na zlecenie Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, partnerem medialnym Interia.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w listopadzie br. udział TVP1 w rynku telewizyjnym wyniósł 12,13 proc. (zobacz dane).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Wielki Test na prawo jazdy” w TVP1. Paulina Chylewska i Maciej Orłoś prowadzącymi

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dabiabu
Całkiem pożyteczny Test!
16 8
odpowiedź
User
dama
I znów ta Chylewska, ekspertka od wszystkiego ..... Czy w TVP nie ma już nikogo kto poprowadzi program !!!!
13 13
odpowiedź
User
rafalko
szkoda że w poniedziałek gdzie ludzie pracują ,dzieci, dom nie każdy ma czas na tv. Proponuję sobota godz. 20.30 lub niedziela . Ale czy ktoś tam (tvp) wogóle myśli?
10 15
odpowiedź
User
Piotr
O 20.30 to już raczej zdecydowana większość ludzi jest po pracy...
15 10
odpowiedź
User
kasjerka
Przypominam że w naszym pięknym kraju praca też odbywa się w systemie 3 zmianowym( nie każdy ma to szczęście pracować na1 zmianę )
10 12
odpowiedź