SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wielkoformatowe ekrany reklamowe w Warszawie i Katowicach w ofercie Screen Network

Screen Network poszerzyło ofertę o wielkoformatowe ekrany zainstalowane na fasadach dworców Warszawa Centralna i głównej stacji kolejowej w Katowicach.

Article

Kurtyna LED wtopiona w fasadę dworca Warszawa Centralna to największy ekran reklamowy w Polsce. Jego powierzchnia przekracza 480 m2.  Wielkość i lokalizacja sprawiają, że komunikaty wyświetlane na ekranie każdego dnia zwracają uwagę tysięcy odbiorców: przechodniów, kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej i turystów.

Ekran zainstalowany na fasadzie dworca Katowice znajduje się w komunikacyjnym i rozrywkowym centrum Śląska. Ma 145 m2 i jest widoczny z ponad 150 metrów, przez co wyróżnia się długim kontaktem odbiorcy z wyświetlanym komunikatem.

Każdego dnia w zasięgu nowych ekranów Screen Network znajduje się ponad 300 000 osób.

Screen Network rozwija ofertę ekranów reklamowych

Oba nośniki wykorzystują najnowsze technologie, a dzięki elastycznemu modelowi emisji, wyświetlany spot może mieć dowolną długość, a częstotliwość i termin emisji są dopasowywane do potrzeb klienta.

Reklamy wyświetlane na ekranach mogą zostać uzależnione od dowolnego źródła danych i zmieniać się w zależności od pory dnia, pogody, wyniku meczu. Mogą także odliczać czas, jaki pozostał do premiery nowego produktu. Screen Network oferuje również nielimitowaną wymianę spotów w trakcie trwania kampanii w zaledwie kilka minut.

– Jesteśmy niezwykle dumni z tej inwestycji. Dwie wielkoformatowe kurtyny LED poszerzyły ofertę naszych najbardziej spektakularnych ekranów Super Screen. Świetna lokalizacja nośników sprawia, że trafiamy do wszystkich grup docelowych: mieszkańców, osób dojeżdżających do pracy, podróżujących biznesowo, a także turystów – mówi Agnieszka Godlewska, prezes zarządu Screen Network.

Screen Network zarządza siecią ponad 20 000 ekranów. Nośniki są zlokalizowane zarówno w centrach miast, przy najbardziej ruchliwych arteriach komunikacyjnych, dworcach kolejowych, lotniskach, jak i w centrach handlowych, salonach prasowych i siłowniach. Spółka należy do grupy kapitałowej Digital Network.

Dołącz do dyskusji: Wielkoformatowe ekrany reklamowe w Warszawie i Katowicach w ofercie Screen Network

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl