SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiesław Łodzikowski dyrektorem zarządzającym lokalneTV

Wiesław Łodzikowski objął stanowisko dyrektora zarządzającego i członka zarządu spółki lokalneTV, należącej do Jupiter Integration.

Wiesław Łodzikowski Article

Łodzikowski w lokalneTV będzie odpowiadał za realizację strategii spółki w zakresie budowy portfela nowoczesnych usług technologicznych związanych z interaktywną agregacją i dystrybucją oraz komercjalizacją lokalnych treści audiowizualnych.

Spółka lokalneTV pracuje obecnie nad uruchomieniem platformy lokalneTV i portalu internetowego lokalneTV.pl.

- Uważamy, że skoncentrowanie na jednej platformie permanentnie uzupełnianych lokalnych treści audiowizualnych - z zapewnieniem kontekstowego i precyzyjnego ich wyszukiwania, przy jednoczesnym stałym określaniu potrzeb grup docelowych i przy zastosowaniu systemów personalizacji treści audiowizualnych - będzie katalizatorem zainteresowania użytkowników materiałami lokalnymi dostępnymi w Internecie - mówi Wiesław Łodzikowski.

Platforma lokalneTV ma pełnić także funkcję centralnego repozytorium lokalnych materiałów audiowizualnych, które ma być narzędziem rozwoju wzajemnej współpracy i integracji rynku producentów oraz dystrybutorów treści lokalnych w Polsce.

Wiesław Łodzikowski z Jupiter Integration związany jest od początku funkcjonowania spółki, czyli od kwietnia 2016 roku. Do tej pory w firmie pełnił funkcję członka zarządu.

Od 2011 roku do marca 2016 roku był dyrektorem Ośrodka TVP Technologie. Nadzorował wprowadzanie kanałów TVP do naziemnej telewizji cyfrowej, stworzenie platformy hybrydowej Hbb TV oraz uruchomienie Regionalnego Systemu Ostrzegania. W latach 2010-2011 był radcą ministra w Ministerstwie Infrastruktury. Wcześniej był dyrektorem Biura Technologii i Inwestycji TVP, pracował też przez wiele lat w TVP Szczecin.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiesław Łodzikowski dyrektorem zarządzającym lokalneTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl