SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wiktor Mazur w zarządzie Sare

Do zarządu spółki technologicznej Sare dołączył Wiktor Mazur. Obowiązki łączy ze stanowiskiem wiceprezesa Sales Intelligence.

Wiktor Mazur Article

Wiktor Mazur w Sare odpowiedzialny będzie za politykę produktową całej grupy kapitałowej, w tym wsparcie innowacyjności i integralności narzędzi, znajdujących się w jej ofercie usług.

Mazur z branżą produktów internetowych związany jest od 2004 roku, kiedy pełnił funkcję lidera produktów wideo oraz VoIP w firmie Implix. Doświadczenie w branży e-commerce zdobywał od 2007 roku, pracując nad rozwojem porównywarki cen Nokaut.pl (należącej do Sales Intelligence).

Obok Wiktora Mazura w zarządzie spółki Sare zasiadają Dariusz Piekarski i Przemysław Marcol.

W ostatnich tygodniach zmienił się również skład osobowy rady nadzorczej Saare. Zrezygnowali z niego Rafał Plutecki i Wojciech Mróz, a w ich miejsce powołano Annę Lubowską oraz Tomasza Woźniaka. Oprócz nich, w radzie nadzorczej są Dawid Sukacz, Dariusz Górka, Konrad Żaczek oraz Michał Reck.

W minionym kwartale Grupa Sare zanotowała 13,97 mln zł przychodów sprzedażowych, co wobec 10,06 mln zł rok wcześniej oznacza wzrost o 38,8 proc. Natomiast wynik netto firmy pogorszył się w skali roku z 565,7 tys. zł do 359,5 tys. zł.

Wydatki Grupy Sare na usługi obce zwiększyły się rok do roku z 5,17 do 8,6 mln zł, a na wynagrodzenia - z 2,64 do 3,73 mln zł. Segment obejmujący spółkę Sare zanotował w skali roku spadek wpływów z 2,62 do 2,23 mln zł oraz wzrost straty netto z 516 do 815 tys. zł.

W skład Grupy Sare wchodzą: INIS, Salelifter, Ju:, Sales Intelligence, Fast White Cat, VideoTarget, Adepto, Cashback services.

Dołącz do dyskusji: Wiktor Mazur w zarządzie Sare

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl