SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiosenna kampania Purmo w Internecie

Z pierwszym dniem marca ruszyła internetowa kampania reklamowa grzejników i ogrzewania podłogowego marki Purmo pod hasłem 'Chcesz ogrzać dom? - zapytaj eksperta'.

Kampania ma za zadanie podtrzymywać wizerunek marki Purmo jako eksperta na rynku grzewczym. Wykorzystano w niej najnowsze formy reklamy internetowej.

Kampania ma charakter wizerunkowy i jest kontynuacją działań reklamowych z jesieni ubiegłego roku, realizowanych pod hasłem „Eksperci polecają Purmo”. Jej celem jest dalsze budowanie wizerunku Purmo jako marki profesjonalnej oraz rekomendowanej przez fachowców. Działania skierowane są do dwóch grup docelowych: inwestorów indywidualnych i specjalistów – architektów i projektantów instalacji.

Kampanię w Internecie zaplanowano na marzec, kwiecień i maj 2006. Jako miejsce emisji reklam wybrano zarówno serwisy branżowe o tematyce budowlanej, jak i po raz pierwszy portale biznesowe oraz kobiece. Przekaz kierowany do mężczyzn umieszczono w witrynach o tematyce biznesowej, np.: www.rp.pl. Obejmuje on grzejniki płytowe i ogrzewanie podłogowe. W serwisach kierowanych głównie do kobiet, np. viva.pl czy takmieszkam.pl, promowane są produkty, o których wyborze decydują głównie kobiety - czyli grzejniki łazienkowe i grzejniki dekoracyjne. Kampania obejmie także serwisy branżowe dotyczące budownictwa i instalacji (m.in. www.dom.pl; www.gazeta.pl/cztery_katy; www.muratordom.pl; www.takmieszkam.pl www.monter.pl; www.instalacjebudowlane.pl).

Całość kampanii opiera się na koncepcji brandingu, która zakłada jednoczesne użycie wielu narzędzi reklamy internetowej. Sprawia to, że  przekaz jest o wiele skuteczniejszy i zapewnia optymalne dotarcie do odbiorców. W tym roku zastosowano nowe formy reklamowe, takie jak: mega bilbord i mega sky scraper, które są bardzo pozytywnie odbierane przez Internautów. Inne wykorzystane formy to pop - under, billboard expand, box śródtekstowy i scroll. Dodatkowym wsparciem kampanii jest emisja billboard expand w wyszukiwarkach Onet.pl i Wp.pl,  wywoływanych przez wpisanie w wyszukiwarkę słów kluczy związanych z ofertą Purmo.

Za planowanie kampanii, przygotowanie kreacji reklamowych i zakup mediów odpowiada IDMnet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiosenna kampania Purmo w Internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl