SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiosenna kampania reklamowa ASTER

Wiosenna kampania reklamowa ASTER - pierwsza telewizja cyfrowa w kablu

1 marca 2004 roku ASTER rozpoczyna kampanię reklamową cyfrowej telewizji kablowej oraz pierwszego produktu HBO MaxPak dostępnego w tej technologii.

Kampania reklamowa ASTER - pierwsza telewizja cyfrowa w kablu będzie prowadzona w marcu 2004 roku. Akcja ma na celu promocję cyfrowej telewizji kablowej oraz aktywizację sprzedaży usługi. Grupą docelową kampanii są mieszkańcy Warszawy w wieku 30 - 45 lat, z wykształceniem wyższym lub średnim.

Na kampanię składają się wybrane działania ATL: reklama w prasie (GW Stołeczna, Co jest grane, Metro, WIR/ Rzeczpospolita, Metropol, City Magazine oraz Aktivist), Internecie (w portalach internetowych - onet.pl, wp.pl oraz w wybranych witrynach niezależnych). Medium wspierającym jest radio. Spoty reklamowe będą emitowane w radiu Eska, PIN, Pogoda oraz Wawa. Działania BTL to przede wszystkim komunikacja z abonentami za pomocą wysyłki bezpośredniej, kanału ASTERinfo, stron www.aster.pl oraz działania z zakresu komunikacji z mediami.

Kreację do kampanii przygotowała agencja Upstairs Young & Rubicam, media zaplanował The Media Edge.

Projekt wdrożenia cyfrowej telewizji kablowej w sieci ASTER rozpoczął się w grudniu 2003 roku. Jest to pierwsza tego typu usługa w Polsce. Podobne rozwiązania działają od kilku lat w USA oraz krajach Europy Zachodniej, wyznaczając standardy rozwoju nowoczesnej telewizji kablowej na świecie. Telewizja cyfrowa to lepsza jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość korzystania z wielu dodatkowych funkcji, m.in. przypomnienia o audycjach do obejrzenia i kontroli rodzicielskiej.

HBO MaxPak to pakiet dwóch kanałów filmowych HBO i HBO 2. O tej samej godzinie na obu kanałach do wyboru są dwie propozycje programowe zróżnicowane gatunkowo. Cyfrowa usługa HBO MaxPak daje wiele możliwości, oba kanały są dostępne w bardzo wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz w dwóch wersjach językowych - oryginalnej i polskiej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiosenna kampania reklamowa ASTER

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl