SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Audycje Okuniewskiej, Kossakowskiego, Króla, Kempy i Kurasińskiego w newonce.radio

Wiosną w internetowym newonce.radio będzie można usłyszeć nowe programy: Joanny Okuniewskiej, Przemka Kossakowskiego, Mai Strzelczyk, Króla, Artura Kurasińskiego, Walczuka & Wygusia i Agnieszki Woźniak-Starak.

Article

Nowością o której już informowaliśmy w poniedziałek jest audycja Joanny Okuniewskiej, autorki dwóch podcastów: „Moje przyjaciółki idiotki” i „Tu Okuniewska”. Pierwszy jej program pojawi się w środę, 31 marca o 20.00, będzie emitowany co dwa tygodnie. Współprowadzącym “Tu Czarkowski, Tam Okuniewska” będzie Bartek Czarkowski, dyrektor programowy stacji.

Kolejną nową propozycją będzie audycja Przemka Kossakowskiego, który w „Ekstremalnej Prozie Życia” porozmawia z gośćmi z różnych środowisk bez zbędnego blichtru. Audycja będzie miała swoją premierę 1 kwietnia o 20.00 (w każdy czwartek co dwa tygodnie).

W ramówce newonce.radio pojawi się także raper Janusz Walczuk oraz Wyguś (znany ze współpracy z Matą), którzy co tydzień w czwartek o 22.00 poprowadzą słuchaczy przez opowieść o rapie i własnych doświadczeniach scenicznych.

Do „Bolesnego Poranka” dołączy natomiast Maja Strzelczyk, dziennikarka sportowa, która będzie miała także swój autorski program sportowy.

Wspólny program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak z Agnieszką Szydłowską – „Erę Wodnika” na temat duchowego rozwoju, czasu przemian oraz szacunku do nauki.

Na antenę wróci także Michał Kempa, który wspólnie z Arturem Kurasińskim – specjalistą od nowych technologii porozmawiają o nich z pozycji geeka i laika. Kempa będzie miał również swój drugi program „Król Kempa”, w którym jego towarzyszem będzie muzyk Błażej Król (w czwartki co 2 tygodnie o 20.00, na zmianę z Kossakowskim).

Pasmo muzyczne w języku rosyjskim

Od nowego sezonu w newonce.radio pojawi się audycja o wschodnioeuropejskim rapie. Program będzie w całości prowadzony w całości w języku rosyjskim.

Ponadto, nowością będzie „Fathers” – program Wojciecha Ponikowskiego i Michała Kukawskiego, redaktorów związanych z kwartalnikiem o tym samym tytule oraz “ADventures” - komentarze na temat świata reklamy, który będzie prezentował Dawid Kaźmierczak.

W paśmie muzycznym nowymi propozycjami będą: “Girls In Da Hood” Tycjany i Young Leosi, “Zu x Za” Zuzy OK i Zuzy Zielińskiej, “Tlen” Janigunza i Kawiora.

Na antenie będzie można też usłyszeć nowy format - „To nie tylko film” - krótkie podcasty na temat ciekawostek o kultowych filmach, przygotowany we współpracy ze stacją telewizyjną TNT. Do końca czerwca na antenie pojawią się też podcasty przygotowane wspólnie z Festiwalem Audioriver i z dziennikarzami magazynu “Press”.

Jak wynika z naszych informacji, wiosną będzie także kontynuowana audycja "Wojewódzki & Kędzierski" w której Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski rozmawiają z zaproszonymi gośćmi ze świata popkultury.
 
Pasmo sportowe Michała Treli

W paśmie sportowym, przygotowywanym wspólnie z redakcją newonce.sport pojawią się nowe audycje - cotygodniowy komentarz Michała Treli do wydarzeń na boiskach Ekstraklasy oraz program realizowany z Polską Ligą Esportową.

Wiosenny sezon w newonce.radio promuje audio-opowieść, będąca luźną interpretacją wydarzeń antenowych z ich bohaterami i programami, które zostały ukryte w tekście. Jej narratorem jest raper Wojtek Sokół.

Po kampanii jesiennej, która promowana była hasłem: „Traktujmy się poważnie”, wiosenna odsłona promowana jest jako „Traktujmy się”. Ta propozycja programowa będzie emitowana do końca czerwca.

newonce.radio można słuchać na żywo za pośrednictwem strony internetowej, w aplikacji newonce i jako podcasty na wszystkich platformach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Audycje Okuniewskiej, Kossakowskiego, Króla, Kempy i Kurasińskiego w newonce.radio

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rock
Kompletnie nie mój klimat, bo nie trawię HH i rapu, ale gdyby wszystkie stacje radiowe tak się przygotowywały z ramówkami dla słuchaczy, to mielibyśmy w czym wybierać, jak w latach 90-tych, a tak w eterze jest taka mizeria, że gdyby nie stacje internetowe, to nie byłoby czego słuchać. Tam nie ma nic ciekawego. Szacun za tak profesjonalne podejście!
20 1
odpowiedź
User
putinek
Ruski rap? Haaahahahahhaha!
4 4
odpowiedź
User
Mata
Okuniewska jest super, Trzarkoski jest nudny.
1 3
odpowiedź