SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska likwiduje nierentowne serwisy

Grzegorz Tomasiak, prezes portalu Wirtualna Polska w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zapowiada likwidację nierentownych serwisów. Nie wyklucza także - w drugim półroczu br. - akwizycji nowych marek.

Wirtualna Polska likwiduje nierentowne serwisy

W pierwszej połowie roku Wirtualna Polska prowadziła analizę kilku serwisów internetowych, ale nie doszło do ich przejęcia.

- Wszystko jednak przed nami - zaznacza w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Grzegorz Tomasiak, prezes WP.PL. - Cały czas obserwujemy rynek i przyglądamy się dobrze rokującym serwisom - dodaje.

Aktualnie kierownictwo WP.PL analizuje rentowność swoich serwisów i zamierza zlikwidować te, które nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań.

- To między innymi dlatego postanowiliśmy wycofać się ze świadczenia usług telekomunikacyjnych pod marką WPmobi i - w ramach grupy- skupiliśmy się na brandzie Orange - wyjaśnia Tomasiak.

Dodaje, że likwidowane będą mało popularne serwisy, dotychczas utrzymywane z nadzieją, że zaczną się rozwijać. Nie chce jednak zdradzać ich nazw. Działania te nie mają jednak mieć wpływu na zmianę poziomu zatrudnienia w portalu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska likwiduje nierentowne serwisy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl