SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wirtualna Polska po tekście o majątkach udziałowców: Skorzystamy z okazji, aby jeszcze raz pogratulować naszej redakcji

Wirtualna Polska nie będzie pozywać „Polska Times” ani Wojciecha Wybranowskiego za tekst o majątku właścicieli spółki. -  Artykuł jest dowodem, że dziennikarze Wirtualnej Polski celnie trafiają, pisząc o majątku osób na państwowych posadach czy o nieetycznym zachowaniu ministrów - komentuje Michał Siegieda, rzecznik spółki.

Article

Wojciech Wybranowski na łamach piątkowego wydania „Polska Times” (Polska Press) opisał nieruchomości i posiadane samochody udziałowców Wirtualnej Polski. Na zarzuty, że tekst pojawił się niedługo po publikacjach WP opisujących nieczyste interesy wiceministra sportu Łukasza Mejzy i ma być formą kontrataku, Wybranowski odpowiedział krótko: Absolutnie nie. Mejza powinien niezwłocznie zostać usunięty z rządu.

Spytaliśmy, czy Wirtualna Polska w jakikolwiek sposób komentuje tekst Wybranowskiego? Czy rozważa kroki prawne wobec „Polska Times”? - Artykuł jest dowodem, że dziennikarze Wirtualnej Polski celnie trafiają pisząc o majątku osób na państwowych posadach czy o nieetycznym zachowaniu ministrów. Skorzystamy więc z okazji, aby jeszcze raz pogratulować naszej redakcji – mówi Michał Siegieda, dyrektor komunikacji korporacyjnej i rzecznik spółki.

W tekście Wybranowski opisał m.in. nieruchomości prezesa WP Jacka Świderskiego, prezeski Wirtualna Polska Media Joanny Pawlak czy samochody członka zarządu Wirtualna Polska Holding Michała Brańskiego i udziałowca spółki Krzysztofa Daniela Sieroty.

W trzecim kwartale br. holding Wirtualna Polska osiągnął wzrost przychodów sprzedażowych o 47,1 proc. do 225,1 mln zł i zysku netto z 26,55 do 54,87 mln zł. Wpływy jego spółki zależnej Wakacje.pl były już podobne jak w trzecim kwartale 2019 roku, natomiast pogorszyły się wyniki Telewizji WP.

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska po tekście o majątkach udziałowców: Skorzystamy z okazji, aby jeszcze raz pogratulować naszej redakcji

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Miki
Panie rzeczniku, a można trafiać niecelnie? Pozdrawiam 😉
odpowiedź
User
dziesiątka
Panie rzeczniku, a można trafiać niecelnie? Pozdrawiam 😉
można trafiać kulą w płot LOL
odpowiedź
User
Krzysztof Suwart
A o mnie to już nikt nie pamięta :-/
odpowiedź