SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska ułatwia dzielenie się wiadomościami na Facebooku (wideo)

Wirtualna Polska wprowadziła aplikację, za pomocą której użytkownicy jej serwisu informacyjnego mogą bardzo łatwo dzielić się wiadomościami na Facebooku.

Wirtualna Polska ułatwia dzielenie się wiadomościami na Facebooku (wideo)

Aplikacja „Informacje WP.pl” pozwala internautom bardzo wygodnie dzielić się na Facebooku artykułami z serwisu wiadomosci.wp.pl oraz zobaczyć, jakie materiały zainteresowały ich znajomych. Użytkownicy mają teraz też łatwy dostęp do wszystkich tekstów z wiadomosci.wp.pl, które ostatnio przeczytali. Ponadto aplikacja umożliwia jednoczesne przeglądanie artykułów wraz ze znajomymi - i na Facebooku, i na wiadomosci.wp.pl.

- Social media pełnią coraz ważniejszą rolę w budowaniu zasięgu oraz rozwoju naszych serwisów - uzasadnia Grzegorz Tomasiak, prezes Wirtualnej Polski. - Ostatnie zmiany, które wprowadził Facebook, pozwoliły nam pójść o krok dalej i nie tylko zdynamizować rozprzestrzenianie się informacji, ale również nadać im charakter osobisty - dodaje.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby internauci, używając naszej aplikacji, czuli się w pełni bezpiecznie. Użytkownik wiadomosci.wp.pl oraz aplikacji na Facebooku może w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć usługę informowania innych o swoich aktywnościach. Ma też pełną kontrolę nad tym, co i komu udostępni - opisuje Andrzej Sawoniewicz, koordynator tego projektu. - Chcemy być z naszymi treściami tam, gdzie jest internauta, staramy się więc jak najlepiej wykorzystać możliwości, które dają nam serwisy społecznościowe, m.in. Facebook - podsumowuje Filip Cieślak, specjalista ds. marketingu społecznościowego w Wirtualnej Polsce.

Równocześnie z Wirtualną Polską podobną aplikację udostępnił Onet (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska ułatwia dzielenie się wiadomościami na Facebooku (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m
Czekam na facebook connect w toaletach publicznych - Krzysztof zrobił "jedynkę" w miejscu Toaleta TOI TOI przy ul. Świętokrzyska 56.
8 8
odpowiedź
User
walter
załosne
8 8
odpowiedź