SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska wprowadza nowe fomaty Video Rich Media

Wirtualna Polska udostępniła nowy produkt reklamowy - Video Rich Media. Dostepne w nim formaty umożliwiają wzbogacenie przekazu reklamy wideo online.

Wirtualna Polska wprowadza nowe fomaty Video Rich Media

Do dostępnych w ofercie biura reklamy Wirtualnej Polski dedykowanych formatów wideo (w tym Augmented Video), doszły trzy nowe formaty Rich Media Video: Video Filmstrip, Video Ad Control Bar oraz Time Sync Video Ad.

W przypadku Video Filmstrip do wideo dołączony jest wysuwany pasek "call to action", po kliknięciu którego w oknie playera pojawia się pełnoekranowy baner z dodatkowymi informacjami na temat produktu. Plansze prezentowane są w formie slideshow, dzięki czemu możliwe jest zamieszczenie na nich dużej ilości kontentu, m.in testów, konfiguratorów, sond, ankiet, formularzy czy map.

Video Ad Control Bar to nieinwazyjny format wyświetlający się na krawędzi materiału wideo. W momencie gdy w spocie jest mowa o konkretnym rozwiązaniu czy zaletach produktu dana ikona pulsuje, zachęcając użytkownika do kliknięcia w nią i zapoznania się ze szczegółami. Interfejs może pojawiać się w trakcie trwania filmu i znikać w interwałach kilkusekundowych.

Time Sync Video Ad umożliwia pokazanie całej linii produktów. Reklama rich media zsynchronizowana jest z materiałem wideo. Gdy w filmie pojawia się nowy produkt, animacja na banerze także się zmienia, prezentując go.

W lipcu br. serwisy Wirtualnej Polski i Orange zanotowały 13,08 mln użytkowników i 2,39 mld odsłon, a sam portal WP.pl - 11,65 mln użytkowników i 1,75 mld odsłon (według Megapanelu PBI - zobacz jego pełne wyniki).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska wprowadza nowe fomaty Video Rich Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl