SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wisła Kraków wyprzedziła w internecie Kowalczyk i Małysza

Wisła Kraków była w marcu częściej opisywana w internecie niż Justyna Kowalczyk i Adam Małysz. Obojgu medalistom z Vancouver poświęcono zdecydowanie mniej miejsca niż w lutym.

Justyna Kowalczyk i Adam Małysz pozostali w marcu sportowcami najobszerniej opisywanymi w polskim internecie, przy czym poświęcono im zdecydowanie mniej miejsca niż w lutym. Marcowe publikacje poświęcone obojgu były – biorąc pod uwagę ich ilość i jakość – prawie trzy razy mniej istotne niż te z lutego (więcej).

Natomiast o Wiśle Kraków pisano w internecie o ponad 50 proc. częściej niż w lutym, co wiąże się oczywiście z wiosennym wznowieniem polskiej ligi piłkarskiej. Dzięki temu klub wyprzedził pod względem ilości i jakości wzmianek zarówno Justynę Kowalczyk, jak i Adama Małysza.

Wśród trenerów najwięcej uwagi poświęcono w internecie Franciszkowi Smudzie, przy czym w porównaniu z lutym ilość i jakość tych publikacji była w marcu prawie cztery razy większa.

Natomiast z pozostałych osób związanych ze sportem największe zainteresowanie wygenerował w internecie Witalij Trypoliski, lekarz przyłapanej na dopingu biegaczki narciarskiej Kornelii Marek.

Pentagon Research zmierzył internetową popularność ludzi i klubów z polskiego środowiska sportowego na podstawie analizy występowania wybranych słów kluczowych w treściach publikowanych w sieci. Zbiór takich wystąpień w marcu został poddany obliczeniom ilościowym i jakościowym, w wyniku których określono różne wartości wskaźnika Pentagon.index.
 

Dołącz do dyskusji: Wisła Kraków wyprzedziła w internecie Kowalczyk i Małysza

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl