SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Witold Jajszczok za Donatę Chruściel rzecznikiem prasowym Ruchu Chorzów

Witold Jajszczok objął funkcję rzecznika prasowego klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. Zastąpił na tym stanowisku Donatę Chruściel, która skupi się w Ruchu na pełnieniu funkcji dyrektora ds. marketingu.

Witold Jajszczok Article

Poprzednio przez dwa lata Witold Jajszczok był rzecznikiem prasowym i doradcą ds. PR w Spółce Restrukturyzacji Kopalń. Przedtem pełnił taką funkcję w Centrum Dializa i Euromedic Poland oraz był dyrektorem ds. PR w Polskim Towarzystwie Wspierania Przedsiębiorczości i firmie Gwarant. Wcześniej pracował jako dziennikarz m.in. w „Trybunie Śląskiej” i „Trybunie Górniczej”.

Jako rzecznik prasowy Jajszczok będzie odpowiadał w Ruchu za komunikację z dziennikarzami, prowadzenie biura prasowego, a także medialną obsługę dnia meczowego.

Poprzednio tę funkcję przez sześć lat pełniła Donata Chruściel. Obecnie skupi się na pełnieniu funkcji dyrektora ds. marketingu.

Ruch Chorzów gra w Lotto Ekstraklasie. Od 2008 roku klub jest notowany na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych. W pierwszej połowie ub.r. zanotował 13,62 mln zł wpływów ze sprzedaży i 2,62 mln zł zysku netto. Miesiąc temu zmienił się prezes klubu: pełniącego obowiązki prezesa Aleksandra Kurczyka zastąpił Janusz Paterman.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Witold Jajszczok za Donatę Chruściel rzecznikiem prasowym Ruchu Chorzów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl