SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Studio Kohe przygotuje wizualizację projektu na 100-lecie odyskania niepodległości Polski

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnęło konkurs na opracowanie identyfikacji wizualnej „Polonia Restituta. Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości”. Zwycięski projekt opracowało studio Kohe.

Article

Studio kreatywne Kohe wybrano w konkursie ofert. Pomysłodawcą projektu Polonia Restituta jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Radą do spraw Społecznych Konferencji Episkopatu Polski, jako współorganizatorem projektu.

- Zadaniem KOHE było stworzenie spójnej komunikacji wizualnej projektu o nazwie POLONIA RESTITUTA, w ramach którego będą organizowane wydarzenia związane z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę – komentuje Marcin Piwnicki, dyrektor kreatywny i założyciel Kohe.

W ramach prac nad projektem studio opracowało identyfikację i komunikację wizualną wydarzenia, w tym m.in. logotyp wraz z księgą znaku, key visuale na potrzeby komunikacji wydarzeń, a także folder informacyjny projektu, broszury i programy konferencji, zaproszenia, identyfikatory, ścianki i rollupy konferencyjne.

Projekt „Polonia Restituta. Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości” składa się z cyklu dziesięciu ogólnopolskich konferencji naukowych, organizowanych w najważniejszych ośrodkach akademickich Polski i podejmujących kluczowe dla społeczeństwa zagadnienia z zakresu szeroko rozumianego życia publicznego, gospodarczego, politycznego, społecznego i kulturalnego. Ich zwieńczeniem będzie międzynarodowy kongres w Krakowie, podejmujący problematykę sumienia i odpowiedzialności w życiu publicznym.

Dołącz do dyskusji: Studio Kohe przygotuje wizualizację projektu na 100-lecie odyskania niepodległości Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl