SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Łubieński prezesem Aldi w Polsce

Od 15 marca Wojciech Łubieński, dotychczasowy wiceprezes zarządu sieci handlowej Aldi w Polsce, obejmie fotel prezesa zarządu. Oktawian Torchała, dotychczasowy CEO, został powołany do struktur centrali spółki Aldi w Essen.

Wojciech Łubieński Wojciech Łubieński

Wojciech Łubieński związany jest ze spółką od grudnia 2019 roku, kiedy to objął stanowisko wiceprezesa i zastępcy dyrektora zarządzającego siecią dyskontów Aldi w Polsce. Wcześniej pracował w sieci aptek i drogerii Super-Pharm, ostatnio na stanowisku wiceprezesa i dyrektora operacyjnego.

Oktawian Torchała w centrali Aldi

Oktawian Torchała związany jest z polską spółką Aldi od sierpnia 2010 roku, kiedy dołączył do zespołu jako kierownik rejonu sprzedaży, a już w grudniu 2012 roku objął stanowisko kierownika sprzedaży.

W maju 2014 roku stanął na czele Spółki Regionalnej w Chorzowie, którą rozwijał do lipca 2017 roku, aby miesiąc później wspierać rozwój biznesu na polskim rynku jako CEO Aldi w Polsce. Od 1 kwietnia 2021 roku dołączy do zespołu międzynarodowego w centrali spółki Aldi w Essen, gdzie swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierał procesy dalszej transformacji sieci, zgodnie z planami globalnego rozwoju, które postawiło przed sobą Aldi.

- Zostawiam Aldi w Polsce nie tylko w dobrych rękach, ale też w przełomowym punkcie związanym z rozwojem naszej sieci w wielu obszarach. Wojciech Łubieński współtworzył naszą strategię i będzie kontynuował nasze działania związane z dalszą ekspansją Aldi w Polsce oraz rozwojem całego zespołu, a wszystko w zgodzie z wartościami grupy Aldi Nord, do której należymy, czyli – prostotą, odpowiedzialnością i niezawodnością - mówi Oktawian Torchała, do 15 marca CEO Aldi w Polsce.

Aldi ma w Polsce ponad 141 sklepów.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Łubieński prezesem Aldi w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl