SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Stramski prezesem Beyond

Wojciech Stramski został nowym prezesem zarządu operatora usług IT Beyond. Zastąpił Amana Khana.

Wojciech StramskiArticle

Jak podano w komunikacie "rada nadzorcza Beyond w porozumieniu z jej dyrektorem generalnym, Amanem Khanem, postanowiła zakończyć z nim współpracę ze względu na niespodziewaną dla firmy sytuację wywołaną przez COVID-19. Pandemia spowodowała, że Khan nie może być obecny w Polsce i osobiście nadzorować strategicznego projektu firmy - Kampusu Data Center".

Decyzją rady nowym prezesem Beyond został Wojciech Stramski, związany ze spółką był od pięciu lat. Do tej pory zasiadał w radzie nadzorczej firmy.

- Kampus Beyond.pl tworzą obecnie dwa centra danych z 8 MW mocy dostępnej dzisiaj i dodatkowymi 30 MW w obiekatch w fazie rozbudowy. Beyond.pl to idealne miejsce do lokowania infrastruktury IT globalnych dostawców chmury i świadczenia przez nich usług dla całej Centralnej Europy - podkreślił Wojciech Stramski.

Stramski jest absolwentem University od Southern Califiornia, gdzie ukończył kierunek Business Administration Global Management. Karierę rozpoczynał w KPMG, przechodząc później do globalnych korporacji Altria oraz Honeywell. Przez ostatnie lata pełnił szereg funkcji zarządczych i nadzorczych. Pracował dla takich firm jak Kulczyk Holding, Kulczyk Tradex, PEKAES, Ciech Stanusch Technologies.

W skład trzyosobowego zarządu wchodzą także wiceprezes i założyciel Beyond – Michał Grzybkowski oraz Piotr Cegieła, CFO.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Stramski prezesem Beyond

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl