SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Siedem agencji walczy o obsługę kampanii województwa łódzkiego z budżetem ponad 7 mln zł

Łącznie siedem agencji złożyło cztery oferty w przetargu województwa łódzkiego na kampanię dotyczącą naboru wniosków w ramach RPO WŁ 2014-2020. budżet dwuletnich działań wynosi 7,2 mln zł netto.

Article

W odpowiedzi na ogłoszony na początku stycznia br. przetarg władz województwa łódzkiego wpłynęły cztery oferty: od dwóch agencji i dwóch konsorcjów. Są to Partner of Promotion (z ceną 8,6 mln zł brutto) i Aplan Media (z ceną 8,55 mln zł) oraz konsorcja: pierwsze złożone z agencji .bringMore advertising, Media Group i Profile (z ceną 9,4 mln zł) i drugie składające się z agencji: Fabryka Komunikacji Społecznej i ClickAd Interactive (z ceną 8,9 mln zł).

Wybrana agencja (lub konsorcjum agencji) będzie odpowiedzialna za opracowanie kreatywnej (w tym linia graficzna) i strategicznej koncepcji oraz realizację kampanii naborowej RPO WŁ 2014-2020 na terenie województwa łódzkiego. Akcja ma mieć przede wszystkim charakter informacyjny, wskazujący na środki finansowe i planowane nabory wniosków.

Kampania ma być spójna i nawiązywać do kampanii realizowanej na rzecz województwa łódzkiego w 2016 roku. Jej główny przekaz ma głosić, że „Fundusze Europejskie w Łódzkiem wspierają tych, którzy realizując dobre pomysły, zwiększają możliwości i poprawiają jakość życia mieszkańców regionu. Hasło kampanii z kolei ma brzmieć: „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Działania reklamowe mają obejmować internet, media społecznościowe, prasę, radio i telewizję. Wybrana agencja będzie pracować dla władz regionu przez dwa lata od momentu zawarcia umowy.

Wartość budżetu, jaki władze łódzkiego zamierzają przeznaczyć na zaplanowane działania, wynosi 7,2 mln zł netto.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Siedem agencji walczy o obsługę kampanii województwa łódzkiego z budżetem ponad 7 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl