SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Województwo małopolskie: RMF FM traci, ale nadal bezkonkurencyjne

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres marzec - maj 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie małopolskim.

Województwo małopolskie: RMF FM traci, ale nadal bezkonkurencyjne

Niezmiennie na pozycji lidera królowało RMF FM (spadek z 40,40 proc. do 36,80 proc.). Na drugie miejsce awansowała Jedynka (wzrost z 10,80 proc. do 11,50 proc.). Na ostatnie miejsce podium spadło Radio ZET (z 12,30 proc. do 11,30 proc. udziału). Czwarte miejsce zajęła Trójka (wzrost z 7,00 proc. do 8,30 proc. udziału).

 marzec : maj 2011grudzień : luty 2012styczeń : marzec 2012luty 2012 : kwiecień 2012marzec : maj 2012
Radio RMF FM40,4%36,8%36,6%36,4%36,8%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia10,8%8,3%10,0%11,0%11,5%
Radio ZET12,3%12,2%12,0%12,0%11,3%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia7,0%5,7%5,9%6,7%8,3%
Radio RMF MAXXX (Kraków)2,9%2,8%3,0%3,3%3,1%
Polskie Radio Kraków2,0%3,1%3,2%3,1%2,9%
Radio Eska Rock1,5%1,6%2,3%2,0%2,3%
Radio ESKA Małopolska1,7%2,1%1,8%2,3%2,3%
Radio Maryja2,1%2,4%2,7%2,5%1,9%
Radio RMF Classic (sieć: 13 częstotliwości)1,4%1,2%1,0%1,7%1,7%
Radio Złote Przeboje Wanda 92,5 FM (Kraków)2,0%2,6%1,8%1,6%1,7%
Radio ESKA (Kraków)1,4%1,6%1,7%1,6%1,6%
Radio TOK FM1,3%2,3%2,3%2,1%1,6%
RDN Małopolska (Tarnów)1,1%3,0%2,5%2,0%1,5%
Radio ESKA Tarnów3,0%3,2%2,5%1,6%1,4%
Radio RMF MAXXX (Nowy Sącz)1,6%1,8%1,6%1,5%1,3%
Radio CHILLI ZET0,3%0,8%0,4%1,2%1,2%
Radio Złote Przeboje Echo (Nowy Sącz)0,9%0,5%0,9%0,8%1,1%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,4%0,3%0,6%0,5%0,5%
Radio Plus Kraków1,0%0,8%1,0%0,6%0,5%
Radio PLANETA FM (Kraków) 0,2%0,2%0,4%0,4%0,4%
Radio 103,8 Roxy FM (Kraków)0,2%0,3%0,1%0,2%0,3%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,4%0,5%0,1%0,1%0,3%
AntyRadio 101,3 FM (Kraków)0,3%0,5%0,3%0,3%0,3%
Radio Alex (Zakopane)0,8%0,8%0,7%0,3%0,2%
RDN Nowy Sącz--0,1%0,1%0,2%0,2%
Radio Alfa (Kraków)0,1%0,3%0,2%0,1%0,1%
Radiofonia (Kraków)0,0%0,3%0,4%0,2%0,1%
Radio CCM0,1%0,0%0,0%0,1%0,1%
Radio Bajka (Kraków)--0,0%0,0%0,1%0,1%
Radio Plus Podhale0,1%0,0%0,1%0,1%0,0%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Województwo małopolskie: RMF FM traci, ale nadal bezkonkurencyjne

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET
RMF FM się trzyma chociaż traci, ale nie strudza się tym faktem.
To Radio ZET powinno się martwić.
odpowiedź
User
asdw kocham Radio ZET a brzydzę się RMF FM
RMF traci w każdym możliwym rankingu :D zresztą czego się dziwić po stacji która jest po prostu NUDNA
odpowiedź
User
anty
Brawo geniusz-koleś z Tarnowa! I teraz już tylko w dół! Nie pomogą dzingle, nie pomogą bilbordy. Dodatkowo w dół pociągnie mobbing!
odpowiedź