SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Województwo podkarpackie: RMF FM nadal bezkonkurencyjne

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres kwiecień - czerwiec 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie podkarpackim.

Województwo podkarpackie: RMF FM nadal bezkonkurencyjne

Na pozycji lidera umocniło się RMF FM (wzrost z 29,40 proc. do 30,70 proc.). Drugie miejsce należało do Radia ZET (spadek z 14,00 proc. do 13,70 proc.). Na ostatnim miejscu podium znalazła się Jedynka (spadek z 14,00 proc. do 12,50 proc. udziału). Czwarte miejsce zajęła Trójka (taki sam wynik na poziomie 7,50 proc. udziału).


 
Kwiecień : czerwiec 2011Styczeń : marzec 2012Luty : kwiecień 2012Marzec : maj 2012Kwiecień : czerwiec 2012
Radio RMF FM29,4%28,5%28,6%26,6%30,7%
Radio ZET14,0%13,1%13,1%12,9%13,7%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia14,0%12,4%11,9%12,6%12,5%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia7,5%7,8%7,9%8,1%7,5%
Radio ESKA (Rzeszów)6,5%6,6%6,8%7,8%7,0%
Polskie Radio Rzeszów7,0%7,3%7,0%5,3%4,4%
Radio Leliwa (Tarnobrzeg)2,3%3,5%3,7%3,9%4,0%
Radio Maryja3,4%8,1%5,5%4,6%3,4%
Radio Wawa (Rzeszów)2,7%1,5%1,7%3,1%2,6%
Radio ESKA (Przemyśl)2,2%1,6%2,4%3,5%2,4%
Radio Złote Przeboje Res 95,7 FM (Rzeszów)2,2%1,8%3,1%2,5%2,4%
Radio Eska Rock1,1%1,4%1,3%1,1%0,8%
Radio VIA (Rzeszów)0,9%1,6%1,6%1,5%0,7%
Radio RMF MAXXX (Krosno)0,6%1,2%0,6%0,4%0,6%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,1%0,1%0,5%0,6%0,5%
Akademickie Radio Centrum (Rzeszów)0,1%0,2%0,2%0,2%0,4%
Radio CHILLI ZET0,3%0,2%0,1%0,3%0,4%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,6%0,3%0,3%0,2%0,2%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Województwo podkarpackie: RMF FM nadal bezkonkurencyjne

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tom
W kolejnych badaniach RMF Maxxx poprawi wyniki, ponieważ od poniedziałku stacja zwiększyła zasięg i można już odbierać bez przeszkód również w Rzeszowie.
odpowiedź
User
Martii
Widzę , że Radio Rzeszów ma ogromny spadek.... Natomiast odnośnie RMF Maxxx -zwiększyło zasięg ale tylko do granic Rzeszowa...., więc nie liczył bym na dużo lepsze wyniki.
odpowiedź