SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wolfgang Blau nowym szefem Condé Nast International, odchodzi Nicholas Coleridge

W połowie 2017 roku ze stanowiska prezesa Condé Nast International odejdzie Nicholas Coleridge, który pracuje w firmie przez ostatnich 27 lat. Szefostwo wydawnictwa obejmie Wolfgang Blau, a stanowisko dyrektora zarządzającego zostanie powierzone Albertowi Readowi, który dotąd odpowiadał za segment magazynów luksusowych.

Wolfgang Blau Article

Condé Nast International to wydawnictwo działające na rynku od 1909 r., w swoim portfolio ma obecnie takie tytuły jak „Vanity Fair”, „Vogue”, „Wired” czy „The New Yorker”.

Obecnie prezesem i dyrektorem wykonawczym Condé Nast International jest Nicholas Coleridge, który przepracował w firmie 27 lat. Jednak według komunikatu w lipcu br. Coleridge przestanie pełnić obie wspomniane funkcje i co najmniej do 2019 r. będzie kierował brytyjskim oddziałem wydawnictwa.

Nowym prezesem Condé Nast International od 1 sierpnia br. zostanie Wolfgang Blau, który w grudniu ub.r. objął stanowisko dyrektora segmentu cyfrowego. Wcześniej Blau zajmował się cyfrowym obszarem w Guardian News and Media, pracował też w Zeit Online w Niemczech.

To nie koniec zmian na szczycie Condé Nast International. Wraz z pojawieniem się nowego prezesa koncernu jego dyrektorem wykonawczym będzie Albert Read, który pracuje w firmie od 2001 r., a obecnie kieruje segmentem magazynów luksusowych wydawnictwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wolfgang Blau nowym szefem Condé Nast International, odchodzi Nicholas Coleridge

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl