SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wolna częstotliwość w Odolanowie

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozpisała konkurs na wolną częstotliwość 94,9 MHz w Odolanowie (województwo wielkopolskie).

Article

Konkurs dotyczy udzielenia koncesji na okres 10 lat na rozpowszechnianie programu radiowego o zasięgu lokalnym i charakterze uniwersalnym. Ma poruszać tematykę lokalną dotyczącą Odolanowa i okolic.

Program będzie rozpowszechniany codziennie przez 24 godziny na dobę, ma zawierać audycje i inne przekazy słowne oraz przekazy słowne w audycjach słowno-muzycznych, które dotyczą tematyki lokalnej. Nowa stacja ma nadawać własne lokalne serwisy informacyjne oraz publicystykę dotyczącą tematów lokalnych.

Audycje słowne i inne przekazy słowne mają zająć nie mniej niż 10 proc. tygodniowego czasu nadawania między 6.00 a 23.00, w tym 5 proc. tygodniowego czasu nadawania między 6.00 a 23.00 ma zająć informacja i publicystyka odnosząca się do problemów lokalnej społeczności.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wolna częstotliwość w Odolanowie

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
357
Niech te pacynki z 357,nadaja
1 7
odpowiedź
User
Janek
A dlaczego pacynki i czyje jeśli tak?
4 1
odpowiedź
User
8*
Czyją pacynką jest pan były dyrektor PR3 - no ciekawe, ciekawe. ;)
0 2
odpowiedź