SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

wPolsce.pl z programami Michała i Jacka Karnowskich, Edyty Hołdyńskiej i Piotra Skwiecińskiego (wideo)

Telewizja wPolsce.pl (należąca do Fratrii) zaczęła emisję kolejnych magazynów: „Przeglądu tygodnia Jacka i Michała Karnowskich”, „Proszę to wyjaśnić” z Edytą Hołdyńską oraz „Bliskiej zagranicy” z Piotrem Skwiecińskim.

Article

W „Przeglądzie tygodnia Jacka i Michała Karnowskich” autorzy komentują i oceniają istotne wydarzenia, nie zawsze wybijające się na pierwszy plan w dyskusji publicznej.

W „Bliskiej zagranicy” Piotr Skwieciński omawia bieżące wydarzenia polityczne, społeczne i gospodarcze z zagranicy.

Z kolei w „Proszę to wyjaśnić” Edyta Hołdyńska rozmawia z gośćmi o kwestiach gospodarczych. Mają one być przedstawiane prostym, zrozumiałym językiem

Od początku września wPolsce.pl emituje program „Bardzo ważna sprawa” Piotra Barełkowskiego, a od dwóch tygodni - „Wieżę bab” prowadzoną przez Dorotę Łosiewicz.

wPolsce.pl z koncesją satelitarno-kablową

Telewizja wPolsce.pl została uruchomiona w drugiej połowie czerwca br., jest emitowana przede wszystkim w serwisach internetowych wPolsce.pl i wPolityce.pl. Pod koniec września Fratria otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję kablowo-satelitarną dla stacji. Nadawca porozumiał się już z operatorem sieci kablowej Jambox) co do włączenia wPolsce.pl do jej oferty.

Kanał powiększa obecnie swoją ofertę programową. - Budujemy kolejne możliwości techniczne, wdrażamy nową oprawę i szkolimy zespół. Rozbudowujemy również ramówkę o nowe, interesujące formaty, dzięki czemu od startu telewizji 19 czerwca dwukrotnie zwiększyliśmy już długość programu na żywo. A w najbliższym czasie planujemy podwoić live raz jeszcze - zapowiedziała na początku października Agata Rowińska, redaktor naczelna stacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: wPolsce.pl z programami Michała i Jacka Karnowskich, Edyty Hołdyńskiej i Piotra Skwiecińskiego (wideo)

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wojcicki
Po co właściwie powstała ta garażowa telewizyjka? Przecież od kłamania już jest TVP z Holecką na czele. Swoją drogą wiecie, że jej synowie są lekarzami i popierają protest, a mamusia pluje na ich zawód? Polecam Fakt ;)
72 18
odpowiedź
User
Dustman
Mocna ekipa, nie ma co. Najbardziej niepokojące jest patrzenie się na Karnowskich. Nie dość, że nie wiadomo który jest który to obaj są podobnie niebezpieczni.
20 13
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Nie mogę się doczekać, gdy w tym niepokornym, obiektywnym i patriotycznym kanale będą gorące dyskusje Karnowskiego z Karnowskim. Oby tylko nie poróżnili zbytnio, bo wtedy Karnowski mógłby zadenuncjować Kanowskiego i Karnowski musiałby uciekać do Karnowskiej w TVPiS ABC.
23 10
odpowiedź
User
michalr90
Haters gonna hate, a Karnowscy robią swoje i wyjdzie im to na dobre. Właściwie to im kibicuję, bo lubię pluralizm w mediach. Jest onet.tv i wpolsce.tv i niech sobie będą, każda powie coś z innego punktu widzenia.
16 16
odpowiedź
User
Magda
Karnowscy - miodzio! Tak trzymać, niedługo miną Republikę, a zaraz potem TVP Info i całą resztę....
15 14
odpowiedź