SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Auchan, Fundacja Pomagam.pl i Donateo z wspólną kampanią „Wspieraj lokalnie z Auchan”

Wystartowała ogólnopolska akcja dobroczynna na rzecz 30 fundacji i stowarzyszeń non-profit, w ramach której mikrodatki przekazane przez klientów stacjonarnych sklepów Auchan zostaną połączone ze zbiórkami na stronie Pomagam.pl. To wspólna akcja sieci sklepów Auchan, Fundacji Pomagam.pl i Donateo.

Article

Sieć Auchan od kilku miesięcy wspiera działania charytatywne z wykorzystaniem technologii Donateo offline, umożliwiającej przekazanie mikrodatku podczas bezgotówkowej płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych sieci. Klienci Auchan mogą przekazać środki na rzecz Banków Żywności, Komitetu Ochrony Praw Dziecka, Fundacji Unaweza oraz Fundacji Happy Kids.

Teraz, w realizowanej od 8 maja br. kampanii „Wspieraj lokalnie z Auchan”, beneficjentami akcji jest równocześnie 30 organizacji dobroczynnych w całej Polsce, takich jak Przyszłość dla Dzieci, Generator Inspiracji, Hospicjum Onkologiczne i wiele innych stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz potrzebujących dzieci, osób z niepełnosprawnościami oraz hospicjów.

- Wspieraj lokalnie z Auchan” to wyjątkowa kampania z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że realizując ją możemy pomóc organizacji działającej w najbliższej okolicy danego sklepu, a przez to wspieramy lokalną społeczność. To zawsze było dla nas bardzo ważne. Dodatkowo, dzięki temu, że instytucje potrzebujące wsparcia zgłaszane są przez same zespoły sklepów funkcjonujących w danym regionie, odpowiadamy na jego bardzo konkretne potrzeby. Trzeba też podkreślić, że przeprowadzenie tej kampanii możliwe jest dzięki zaangażowaniu naszych klientów, którzy wielokrotnie już pokazali, że naprawdę potrafią pomagać. Wierzymy w siłę tego szczególnego połączenia ogólnopolskiego zasięgu naszej akcji z jej lokalnym charakterem – mówi Hanna Bernatowicz, dyrektor komunikacji Auchan Retail Polska.

Partnerem akcji jest Fundacja Pomagam.pl. Podczas kampanii „Wspieraj lokalnie z Auchan” zbiórki online dla organizacji lokalnych będą dostępne od startu akcji, aż do osiągnięcia celu zbiórki. Wpłacających nie będzie ograniczać wysokość kwoty, którą mogą przekazać. Dzięki temu będą mogli wesprzeć wybraną organizację na miarę swoich chęci i możliwości.

Koordynatorem projektu oraz dostawcą technologii w sklepach Auchan jest Donateo. Partnerem akcji są także: Exorigo-Upos oraz Polskie ePłatności. Kampania „Wspieraj lokalnie z Auchan” trwa do 17 czerwca, z możliwością jej przedłużenia zarówno w sklepach Auchan jak i online na portalu Pomagam.pl

Dołącz do dyskusji: Auchan, Fundacja Pomagam.pl i Donateo z wspólną kampanią „Wspieraj lokalnie z Auchan”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl