SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wszystko o funduszach Union Investment TFI S.A. w nowym serwisie internetowym

Od lutego br. internauci odwiedzający witrynę www.union-investment.pl zetkną się z zupełnie nowym wyglądem serwisu.

W związku z rozbudową oferty produktowej Union Investment TFI S.A. , a także coraz większym znaczeniem dostępu do informacji na temat produktów finansowych przez internet, w ubiegłym roku firma podjęła decyzję o uruchomieniu nowego serwisu z początkiem 2006 roku.

Zmianie uległ układ informacji, które już na poziomie strony wejściowej zostały podzielone na główne sekcje: Klienci indywidualni, Klienci instytucjonalni, Dystrybutorzy, Praktyczne oraz O firmie. Dzięki temu internauci zyskali szybszy dostęp do interesujących ich informacji: tych szczegółowych o ofercie funduszy i asset management, a także informacji z życia firmy. 
W dedykowanych sekcjach serwisu WWW.union-investment.pl klienci indywidualni i instytucjonalni znajdą:
Szczegółowe informacje na temat funduszy – skład ich portfeli, wyniki w porównaniu do benchmarku,
Opis produktów, opartych na funduszach: planów oszczędzania i rentierskich, IKE,
Ofertę dla klientów VIP-owskich oraz instytucji: UniPrestige, UniVIP, asset management, PPE,
Bieżące i archiwalne wyceny funduszy,
Prospekty, sprawozdania funduszy, analizy rynkowe.
Informacje dla obu grup odbiorców zostały posegregowane tak, aby w najprostszy sposób potencjalni klienci mogli dowiedzieć się, jak stać się uczestnikiem funduszy oraz za pomocą których narzędzi najwygodniej zarządzać swoimi inwestycjami.
Nowością na w odświeżonym serwisie internetowym jest sekcja Dystrybutorzy, na której – po zalogowaniu się – pracownicy sprzedający fundusze lub IKE Union Investment mają dostęp do materiałów pomocniczych: broszur, kart zleceń, formularzy do zamówień potrzebnych materiałów.

Znaczna część klientów, kontaktujących się z Union Investment, prosi o przesłanie dokumentów, niezbędnych do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Z tego względu, w części Praktyczne, zostały zamieszczone prospekty, sprawozdania, jak również umowy i regulaminy produktów łącznie z formularzami.

Potencjalni lub obecni inwestorzy, którzy chcą zapoznać się z historią istnienia Union Investment TFI S.A. na polskim rynku oraz uzyskać informacje na temat zarządu firmy i zarządzających funduszami, znajdą je w części O firmie.

Na stronie WWW.union-investment.pl nadal funkcjonuje wprowadzony w ubiegłym roku System Informacyjno-Transakcyjny UniSieć, umożliwiający klientom śledzenie inwestycji przez Internet.

Przygotowaniem i wdrożeniem nowego projektu kieruje Agnieszka Padzik - Marketing Manager w Union Investment TFI S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wszystko o funduszach Union Investment TFI S.A. w nowym serwisie internetowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl