SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WWF Polska prowadzi przetarg na planowanie i zakup mediów

Fundacja WWF Polska prowadzi przetarg na planowanie i zakup mediów do kampanii dla zrównoważonej gospodarki leśnej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet wynosi 99 tys. zł.

Celem zaplanowanej przez WWF Polska kampanii jest zbudowanie szerokiej świadomości, jak ważna jest zrównoważona gospodarka leśna w naszym życiu oraz stworzenie pozytywnego dialogu na ten temat (przede wszystkim z Lasami Państwowymi)

Kampania ma podkreślać ideę, że "chroniąc las, chronimy siebie" oraz wskazywać, że zrównoważona gospodarka leśna pozwala pozyskać drewno, a jednocześnie dba o zachowanie różnorodności biologicznej i przyszłość lasów, dzięki czemu my możemy korzystać z ich wielorakich usług.

Przekaz kampanii ma być przyjazny i edukacyjny, dawać nadzieję, że wspólne działanie (współpraca) przyniesie efekty. Nie powinien przedstawiać tradycyjnej gospodarki leśnej negatywnie – nie straszyć wyciętymi lasami, czyli to nie ma być komunikacja negatywna, ale pozytywna.

Do zadań wybranej w przetargu agencji należeć będzie przygotowanie strategii komunikacji mediowej oraz zaplanowanie i zakup mediów do niej.

Zaplanowane przez WWF działania mają obejmować m.in. stronę internetową, emisję spotu tv, animowane grafiki, debatę z Lasami Państwowymi, współpracę z influencerką  oraz działania niestandardowe.

Kampania ma ruszyć nie później niż w okresie od 21 do 27 listopada br.

Budżet kampanii nie może przekroczyć 99 tys. zł.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 26 października br.

Dołącz do dyskusji: WWF Polska prowadzi przetarg na planowanie i zakup mediów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Obiektywny
Olbrzymi budżet brutto! Ciekawe czy kolejny raz unieważnią przetarg - strata czasu!
odpowiedź
User
olo
Znaleźli się specjaliści od gospodarki leśnej. Śmiechu warte
odpowiedź