SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wyburzacze”, „Garaż marzeń” i „Zawodowi handlarze” wiosną w TVN Turbo

W niedzielę 26 lutego br. startuje wiosenna ramówka TVN Turbo, w której pojawi się osiem nowości, w tym m.in. „Wyburzacze”, „Garaż marzeń” i „Zawodowi handlarze”. Widzowie obejrzą także premierowe odcinki kontynuowanych cykli i programów.

fot. TVN Article

W środę 1 marca br. na antenie TVN Turbo zadebiutuje program „Wyburzacze”, w którym pokazywane będą prace przy rozbiórkach obiektów budowlanych. W każdym odcinku kamera będzie towarzyszyła kilku ekipom zawodowych burzycieli podczas ich niebezpiecznej pracy. Bohaterowie będą się mierzyć z oporem materii, upływającym czasem i budżetem, w ramach którego działają.

Krzysztof Miruć poprowadzi w TVN Turbo „Garaż marzeń”. Widzowie dowiedzą się z programu jak zaprowadzić porządek w swoich garażach, a prowadzący wskaże proste patenty i triki na to, aby miejsce cieszyło właścicieli. Premierę „Garażu marzeń” zaplanowano na sobotę 4 marca o godz. 11.30.

Twórcy programu „Zawodowi handlarze” pokażą, jak przebiega poszukiwanie samochodów, przybliżą negocjacje z klientami oraz transport aut. „Zawodowych handlarzy” można oglądać od 28 lutego br. we wtorki o godz. 22.15. „Najlepsze samochody lat 80.” to nowy cykl prezentujący ułożony przez ekspertów TVN Turbo ranking osiemdziesięciu najważniejszych modeli samochodów pochodzących z lat osiemdziesiątych. Premierę zaplanowano na 4 marca, emisja w każdą sobotę o 13.45.

W niedzielę 19 marca br. o godz. 10.30 stacja TVN Turbo rozpocznie emisję nowego dokumentu „Powrót do Czarnobyla”, w którym Jacek Podemski będzie świadkiem uszczelniania reaktora elektrowni w Czarnobylu. W ubiegłym roku, po trzydziestu latach od wybuchu reaktora elektrowni atomowej w Czarnobylu, zakończono prace nad budową zabezpieczeń, które odizolują istniejący sarkofag i na następne sto lat zabezpieczą uszkodzony reaktor. Widzowie „Powrotu do Czarnobyla” prześledzą proces budowy zabezpieczeń i zobaczą rozmowy z ludźmi, którzy byli za nią odpowiedzialni.

„Najszybsze pojazdy świata: historia prędkości” to dokument, w którym prezentowane będą maszyny, pozostające bezkonkurencyjne w kategorii „szybkość” na lądzie i w powietrzu. Pokazane zostaną m.in. japoński pociąg Maglev, samochód Bugatti Veyron czy samolot Lockheed SR-71 Blackbird. „Najszybsze pojazdy świata” w ramówce TVN Turbo zagoszczą od niedzieli 12 marca o 10.30

Natomiast w maju br. premierę będą mieć dokumenty „Polskie absurdy”, w których Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski pokażą nietrafione inwestycje, chybione pomysły i dziwne projekty. Także w maju zaplanowano premierową emisję „Megatransporty: Najcięższy ładunek”.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w 2016 roku udział TVN Turbo w rynku telewizyjnym wyniósł 0,51 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Wyburzacze”, „Garaż marzeń” i „Zawodowi handlarze” wiosną w TVN Turbo

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Coraz mniej samochodów - coraz więcej bzdetów typu "gadżet" (irytujący K.Klawiter), "wyburzania" (czy to HGTV?) oraz coś dla Perfekcyjnej Pani Domu czyli "porządkowanie garażu". Programy typu "handlarze" to też tabloizacja stacji. Plusem natomiast cykl o Czernobylu.
16 8
odpowiedź
User
coffee
Garaż marzeń. Jakaś masakra. Buraczek żywcem wyciągnięty z bazarowego stoiska z używanymi nawigacjami, z adekwatnym do wyglądu jezykiem. Jeździ po ludziach, u których ma coś przerobić w sposób daleko odbiegający od standardów dobrego smaku i sztuki budowlanej. Dwa odcinki mi wystarcza, żeby więcej nie oglądać.
9 8
odpowiedź
User
Classic fan
Zabrali gościa z siłowni lub bazaru I zrobili z niego prowadzącego, przy emisji w ciągu dnia za dużo wulgaryzmów jest używanych przez Pana Krzysztofa... wypowiedzi jak u ochroniarza z night clubu...
8 8
odpowiedź