SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wydawca „Wprost” staje się deweloperem. „To naturalny krok w rozwoju”

Do końca roku Grupa PMPG Polskie Media i Oak Property, do których należy działający od 2015 roku projekt Wprost Nieruchomości, rozpocznie realizację oferty deweloperskiej. - To naturalny krok w rozwoju projektu, chcemy sami tworzyć projekty nieruchomościowe - wyjaśnia Michał M. Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media.

Michał M. Lisiecki, większoścowy akcjonariusz PMPG Polskie MediaArticle

Projekt Wprost Nieruchomości działa od marca 2015 roku, uruchomiła go PMPG Polskie Media, wydawca tygodnika „Wprost”, we współpracy ze spółką Oak Property. Do tej pory podmiot oferował inwestycje w obiekty mieszkalne. Teraz zdecydowano o uruchomieniu spółki zależnej Oak Deweloper i rozszerzeniu oferty o usługi deweloperskie.

PMPG Polskie Media SA posiada 25 proc. udziałów w projekcie Wprost Nieruchomości i 25 proc. udziałów w nowej spółce zależnej, powołanej do realizacji oferty deweloperskiej.

Michał M. Lisiecki, prezes PMPG Polskie Media, podkreśla, że rozwojowi nowego projektu sprzyja korzystna sytuacja na rynku nieruchomości.

- To naturalny krok w rozwoju projektu. Do tej pory oferowaliśmy wsparcie w sprzedaży i zarządzaniu projektami nieruchomościowymi, teraz chcemy je sami tworzyć - wyjaśnia Michał M. Lisiecki.

- Postanowiliśmy wykonać kolejny krok rozwoju naszej grupy i zacząć realizować własne projekty deweloperskie, posiadając zarazem jedną z pierwszych firm na rynku specjalizującą się w organizowaniu sprzedaży i marketingu dla deweloperów - tłumaczy Artur Wach, członek rady nadzorczej Oak Deweloper i zarządzający Wprost Nieruchomości.

Oak Deweloper będzie realizował projekty condo hoteli w Warszawie i okolicach oraz miejscowościach turystycznych w całej Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wydawca „Wprost” staje się deweloperem. „To naturalny krok w rozwoju”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x
Jeśli deweloperka będzie wychodziła im tak, jak wydawanie gazet, to... kiedy pierwszy lot w kosmos?
odpowiedź
User
aZaliż
Spółka matka, spółka córka, spółka córka córki.
Każda ma udziały w każdej.

I niech mi ktoś powie, że to po to, by płacić uczciwie podatki.
odpowiedź
User
Aska
Spółka matka, spółka córka, spółka córka córki.
Każda ma udziały w każdej.

I niech mi ktoś powie, że to po to, by płacić uczciwie podatki.


Jeszcze chcą powołać do życia Spółkę bakę i spółkę ciotkę. Królestwo barterów kwitnie.
odpowiedź