SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydawnictwo Charaktery zadowolone z wyników sprzedaży „Psychologie und Leben” w Niemczech

Pismo „Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin” (Wydawnictwo Charaktery), które zadebiutowało na niemieckim rynku w połowie lutego, zanotowało sprzedaż na zadowalającym poziomie. W tym roku ukażą się cztery wydania, w kolejnym pięć. Trwają prace nad dwiema nowymi wersjami językowymi.

Article

- Sprzedaż jest na poziomie zadowalającym. Właśnie w sprzedaży jest numer drugi. Poprawiliśmy kalendarz wydań, zmniejszyliśmy nieco nakład. W przyszłym roku, jeśli projekt w tym roku utrzyma albo polepszy wynik, planujemy pięć wydań rocznie. Trwają prace nad dwiema dalszymi edycjami językowymi. W tym nad wersją angielską - powiedział Wirtualnemedia.pl Bogdan Białek, prezes i redaktor naczelny „Charakterów” i „Psychologie und Leben”.

Słowem-kluczem nowego numeru „Psychologie und Leben” ma być sukces (z niem. erfolg). W głównym tekście Isabell Prophet w swoim tekście tłumaczy, że sukces może osiągnąć każdy, a psychologia może bardzo w tym pomóc. Temu tematowi ma być poświęcony również specjalny dodatek „Psychologie und Leben Extra”. W wydaniu nie zabrakło rozmów z psychologami: Robertem Cialdinim, Paulem Bloom'em i Joachimem Bauerem.

„Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin” w formacie 210 na 280 mm dostępny jest w Niemczech (cena 6,90 euro), Austrii (7,50 euro) i Szwajcarii (9,80 franków).

Redakcja „Charakterów” już przy przygotowywaniu pierwszego numeru pisma podkreślała, że nie jest on zbiorem tłumaczeń tekstów z polskiego wydania, a w każdym z numerów znajdzie się tylko kilka najciekawszych materiałów z rodzimej edycji.

Drugi numer ukazał się w nakładzie 31 tys. egzemplarzy.

Wydawnictwo Charaktery od 1997 roku wydaje w Polsce magazyn „Charaktery”.

Dołącz do dyskusji: Wydawnictwo Charaktery zadowolone z wyników sprzedaży „Psychologie und Leben” w Niemczech

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl