SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydawnictwo Gospodarcze: Iwona Szwan nie jest już prezesem, Koziolek i Weidemann w zarządzie

Iwona Szwan zrezygnowała z funkcji prezesa zarządu Wydawnictwa Gospodarczego, a Grzegorz Szafraniec z funkcji wiceprezesa. Do zarządu weszli za nich Adam Koziolek i Joachim Weidemann. Nowego prezesa na razie nie wyłoniono.

Article

Ustępujący członkowie zarządu związani są z wydawnictwem od początku jego działania w 2002 roku. Pozostaną w strukturach zarządzających firmy.

Nowy członek zarządu Adam Koziolek pozostaje prezesem wydawnictwa Polskie Wydawnictwo Rolnicze (PWR), wydającego m.in. „Tygodnik Poradnik Rolniczy”, miesięcznik „Top Agrar Polska”, dwumiesięcznik „Profi” i dwumiesięcznik „Elita - Dobry Hodowca”. Joachim Weidemann pełni natomiast funkcję wiceprezesa PWR.

Wydawnictwo Gospodarcze jest częścią grupy wydawniczej LPV GmbH, która z kolei jest własnością firmy Landwirtschaftsverlag GmbH. Wydaje bezpłatne miesięczniki „Wiadomości Handlowe” (80 tys. nakładu) i „Wiadomości Kosmetyczne” (20 tys. nakładu).

Dołącz do dyskusji: Wydawnictwo Gospodarcze: Iwona Szwan nie jest już prezesem, Koziolek i Weidemann w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl