SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Wydział spraw paranormalnych", "Zbrodnia przekracza granice", "Akta FBI" i "Historie kryminalne" w Polsat Crime & Investigation Network

Kanał Polsat Crime & Investigation Network rozpocznie w sierpniu emisję czterech nowych cykli dokumentalnych: "Wydział spraw paranormalnych", "Zbrodnia przekracza granice", "Akta FBI" oraz "Historie kryminalne".

„Wydział spraw paranormalnych” (ang. "Paranormal Cops") to program poświęcony grupie mężczyzn, którzy na co dzień pracują dla policji, nocami zaś wykorzystują swoją wiedzę z zakresu technik śledczych, by zajmować się sprawami paranormalnymi. Starają się pomóc zwyczajnym ludziom, którym spokój odbierają niepokojące i trudne do wyjaśnienia zdarzenia w ich domach.

Emisja na antenie Polsat Crime & Investigation Network od 27 sierpnia, w poniedziałki o godz. 23.00.

"Zbrodnia przekracza granice" (ang. "Crime: Crossing The Line") to składający się z dziewięciu godzinnych odcinków cykl o szokujących zbrodniach przekraczających granicę wyobraźni. Dwie z przedstawionych międzynarodowych spraw wciąż pozostają nierozwiązane, a wszystkie charakteryzują nieoczekiwane zwroty. Poszczególne odcinki poświęcone są zabójstwom w krajach takich jak Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i Hongkong.

W pierwszym odcinku dziennikarka śledcza Andrea Vogt bada sprawę Krystiana Bali. Gdy polski policjant postanowił na nowo zająć się historią zamordowanego w 2000 r. Dariusza Janiszewskiego, natknął się na powieść, która zdawała się wyjaśniać okoliczności zabójstwa. W efekcie jej autor, młody polski pisarz Krystian Bala został aresztowany i wsadzony do więzienia, choć nie brakowało głosów kwestionujących wyrok sądu. W odcinku m.in. wywiady z Balą odsiadującym karę 25 lat we wrocławskim więzieniu.

Emisja na antenie Polsat Crime & Investigation Network od 5 sierpnia, w niedziele o godz. 21.00.

"Akta FBI" (ang. "The FBI Files 5") to liczący osiemnaście 60-minutowych odcinków program Wyprodukowany przy współpracy z Federalnym Biurem Śledczym odsłaniający tajemnice zakrojonych na szeroką skalę dochodzeń, w którym można zobaczyć na czym polega praca w laboratorium sądowym FBI. Jego pracownicy zajmują się takimi sprawami jak oszustwa, handel narkotykami, porwania, morderstwa, wymuszenia i terroryzm. W programie rekonstrukcje przestępstw oraz wywiady z agentami i naukowcami. Cykl otwiera James Kallstrom – były dyrektor biura terenowego FBI w Nowym Jorku, który zajmował się częścią przedstawionych spraw, w tym katastrofą samolotu TWA 800 w 1997 r.

Emisja na antenie Polsat Crime & Investigation Network od 6 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

"Historie kryminalne" (ang. "Crime Stories 2") to cykl o najgłośniejszych zabójstwach dokonanych na terenie USA, w którym pokazana jest praca policjantów doprowadzających zbrodniarzy przed wymiar sprawiedliwości przy wykorzystaniu wiedzy i narzędzi z zakresu medycyny sądowej. Twórcy programu przedstawiają takie przestępstwa jak zbrodnie na tle nienawiści, sprawy przedawnione, historie tajnych agentów, a także zabójstwo Roberta Kennedy’ego.

Emisja na antenie Polsat Crime & Investigation Network od 13 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Wydział spraw paranormalnych", "Zbrodnia przekracza granice", "Akta FBI" i "Historie kryminalne" w Polsat Crime & Investigation Network

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stick
Przyjęcie tego kanału pod banderę polsatowego słoneczka uważam za bardzo trafny strzał. Na pewno nie jest to kanał dla sadystów, ale daje też jakiś pogląd na to, skąd się bierze zbrodnia. Normalnego człowieka to zawsze zastanawia i czasem warto przysiąść przy jakimś programie na Polsat Crime.
odpowiedź
User
Arkady
Też tak ten kanał odbieram. Nie mam skłonności patologicznych, ale zawsze interesujące jest to, co innych skłania do dziwnych zachowań. I czasem okazuje się, że do zbrodni pchnie człowieka zwyczajnie życie. I to normalny człowiek potrafi stać się bestią. No ale są też szaleńcy i to o nich jest najwięcej programów ;). W każdym razie bardzo ciekawy kanał z ciekawymi programami.
odpowiedź