SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wygrywamy zaczyna się od Wy” w reklamie Lotto. Ambasadorem Robert Lewandowski

Agencja reklamowa Red8 (dentsu Polska) drugi raz została wybrana do przygotowania kampanii promującej akcję społeczną Lotto „Wygrywamy zaczyna się od Wy”. Jej celem jest modernizacja i rozwój obiektów sportowych oraz kulturalnych w całej Polsce. Ambasadorem akcji po raz kolejny został Robert Lewandowski.

Article

Po sukcesie jaki odniosła I edycja akcji „Wygrywamy zaczyna się od Wy” Totalizator Sportowy zdecydował się kontynuować program, a współpracę przy promocji tegorocznej edycji powierzył Red8.

Głównym celem kampanii jest rozbudzenie aktywności ludzi na poziomie lokalnym i zwiększenie ich świadomości, że tysiące obiektów sportowych i kulturalnych jest dofinansowanych z gier Lotto. Ambasadorem akcji, podobnie jak poprzednio, jest Robert Lewandowski.

Kampania wspierająca akcję jest prowadzona w telewizji, kinie, internecie, w social mediach, z wykorzystaniem nośników OOH, radia i prasy.

Opracowaniem koncepcji kreatywnej i nadzorem nad realizacją kampanii już drugi rok z rzędu zajęła się agencja Red8 (Dentsu Polska), za produkcję odpowiadał zespół HouseMediaCompany i 9Production.

 

Reżyserem reklamy był Filip Bartczak. Nad pracami w roli operatora czuwał Bartek Kaczmarek zaś za postprodukcję filmu odpowiadała firma Locomotive, a konkretnie Przemysław Drosik, Magda Miś i Ania Dragun. Zdjęcia do KV kampanii są autorstwa Daniela Korzewy. Zakupem mediów do kampanii zajmował się Starcom i Sigma Bis.

Dołącz do dyskusji: „Wygrywamy zaczyna się od Wy” w reklamie Lotto. Ambasadorem Robert Lewandowski

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Groszek
Nie oglądam reklam Lewandowskim...umie grać tylko telewizorze na boisku dno
0 4
odpowiedź
User
mateusz
Bardzo lubię Roberta Lewandowskiego muszą Z nim po rozmawiać
0 4
odpowiedź