SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za okres od lutego do lipca 2014 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski w grupie wiekowej słuchaczy od 15 do 75 lat.

<!-- 0.3919s -->

W Warszawie pozycja lidera należała do Radia ZET (spadek z 15,3 proc. do 14,2 proc. udziału). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Trójka (z 9,8 proc. do 9,9 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca piątego - awansowała Jedynka (z 8,3 proc. do 8,6 proc.). Z kolei na czwartą lokatę - z miejsca drugiego - spadło RMF FM (z 11,1 proc. do 8,5 proc.).

>>> Rynek radiowy w Warszawie

W Aglomeracji Śląskiej pierwsza lokata należała do RMF FM (spadek z 33,7 proc. do 31,7 proc. udziału). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Trójka (z 8,9 proc. do 9,7 proc.). Z kolei na ostatnią pozycję podium spadło Radio Piekary (z 9,2 proc. do 7,0 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z dziewiątej - awansowało Radio Fest (z 3,9 proc. do 6,4 proc.).

>>> Rynek radiowy w Aglomeracji Śląskiej

W Trójmieście pozycja lidera należała do RMF FM (spadek z 18,4 proc. do 15,9 proc. udziału). Drugie miejsce przypadło Trójce (wzrost z 13,7 proc. do 14,1 proc.). Ostatnią lokatę podium zajęło Radio ZET (z 12,4 proc. do 13,0 proc.). Natomiast na czwartym miejscu uplasowały się Złote Przeboje Trefl (z 8,7 proc. do 11,1 proc.).

>>> Rynek radiowy w Trójmieście

W Poznaniu na pierwsze miejsce - z drugiego - awansowała Eska (pomimo spadku udziału z 12,6 proc. do 12,0 proc.). Z kolei na drugie miejsce spadły Złote Przeboje (z 15,7 proc. do 11,9 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca czwartego - awansowało RMF FM (z 10,6 proc. do 10,8 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z miejsca trzeciego - spadła Trójka (z 12,0 proc. do 10,6 proc.).

>>> Rynek radiowy w Poznaniu

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Opolanin
A gdzie jest Opole!? Miasto wojewódzkie.
Już ponad pół roku mija od ostatniej publikacji
12 8
odpowiedź
User
gość
ja jestem ciekaw, kiedy wreszcie skończy się ta dominacja RMF FM :)
13 9
odpowiedź
User
E?
Dlaczego publikujecie 9 września raporty, które dostępne były już miesiąc temu? Fale do lipca były udostępnione w drugim tygodniu sierpnia.
9 9
odpowiedź