SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Weź czego potrzebujesz" – nowa kampania reklamowa serwisu Wysokieobcasy.pl

Sonia Bohosiewicz, Janina Bąk, Mariusz Szczygieł, Dorota Szelągowska, Natalia de Barbaro, Katarzyna Miller oraz Aleksandra Klich - to bohaterki i bohater nowej kampanii promującej Wysokieobcasy.pl (Agora), którą można oglądać w prasie, internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Motywem przewodnim działań są wartości, które mają odzwierciedlać charakter serwisu, m.in. odwaga, siła, pasja i równość, a hasło całej kampanii stanowi zachęta do skorzystania z jego szerokiej oferty – „Weź czego potrzebujesz".

Po niedawnej zmianie logotypu serwis Wysokieobcasy.pl rozpoczął właśnie działania promocyjne pod hasłem „Weź czego potrzebujesz". To kolejna odsłona kampanii #kobietywiedzą, która nawiązuje do głównego hasła „Wysokich Obcasów" – „Kobiety wiedzą, co robią". Celem działań jest przedstawienie serwisu jako miejsca przyjaznego dla wszystkich kobiet, w którym przeczytać mogą o sprawach dla nich najważniejszych – o zdrowiu, relacjach, związkach, seksie, wychowaniu dzieci czy pracy. Internetowe wydanie „Wysokich Obcasów" cechuje również duża różnorodność – oprócz tematów poważnych użytkownicy znajdą na stronie artykuły m.in. na temat mody, zwierząt czy ogrodów.

„Klamrą, która spina naszą kampanię, jest hasło »Weź czego potrzebujesz«, bo wiemy, że kobiety jednego dnia szukają u nas pomocy w rozwiązaniu trudnych problemów, drugiego przychodzą się wzruszyć, a jeszcze innego wracają po rekomendację książki czy serialu na jesienne wieczory. I wszystko to u nas znajdą” – mówi cytowana w komunikacie Aleksandra Klich, redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów" i „Wysokich Obcasów Extra".

„Kobiety w Polsce, zwłaszcza w ostatnim czasie, są spychane na margines, mierzą się z nierównościami płac, przemocą domową, długami alimentacyjnymi, niechęcią pracodawców do gwarantowania matkom umów o pracę. Nawet w mediach często dyskutuje się o nich bez nich. Hasła: odwaga, siła, wolność, pasja, szczerość, mądrość, miłość symbolizują obszary, w których chcemy zapewniać naszym czytelniczkom wsparcie, akceptację i motywację do działania” – opowiada Monika Summer-Brason, dyrektorka marketingu „Wysokich Obcasów".

Do udziału w kampanii „Weź czego potrzebujesz" zaproszono osoby, które są częstymi gośćmi na łamach serwisu, komentują ważne wydarzenia i zjawiska społeczne – Sonię Bohosiewicz, Janinę Bąk, Mariusza Szczygła, Dorotę Szelągowską, Natalię de Barbaro, Katarzynę Miller oraz redaktorkę naczelną „Wysokich Obcasów" Aleksandrę Klich. „Do każdej z tych osób dobrałyśmy słowo, które w pewien sposób ją reprezentuje, jak w przypadku Janiny Bąk - »ODWAGA«, ponieważ rozmowa, w której opowiedziała o swojej walce z chorobą, wymagała od niej dużej śmiałości” – dodaje Monika Summer-Brason.

Działania reklamowe serwisu Wysokieobcasy.pl prowadzone są na łamach „Gazety Wyborczej", „Wysokich Obcasów", „Wysokich Obcasów Extra", w internecie (Google, YouTube, Facebook, Instagram) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Kampania rozpoczęła się 15 listopada br. i potrwa trzy miesiące.

Za kreację i nadzór nad realizacją działań odpowiada dział marketingu „Wysokich Obcasów": Monika Summer-Brason, Adrianna Dobrzyńska i Sylwia Wójcik, za materiały graficzne i opiekę artystyczną – Aleksandra Karoń, za produkcję – dom produkcyjny OTAKO Studio.

Jak wynika z danych PBC, we wrześniu średnie rozpowszechnianie płatne „Gazety Wyborczej” wyniosło 53 781 egz. (spadek o 13,07 proc. w porównaniu do września ub.r.).

Dołącz do dyskusji: „Weź czego potrzebujesz" – nowa kampania reklamowa serwisu Wysokieobcasy.pl

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PK
Trochę wstyd promować swoją twarzą coś takiego. Magazyn z tezą.
odpowiedź
User
qba
Nic nowego nie wymyślili. W teledysku zespołu Lemon pt. "Nice" było coś podobnego.
odpowiedź
User
Sisi
…ale pracować tam gdzie panowie - nie chcemy.
Zapraszamy dyrektor Summer-Brason oraz redaktor Klich na halę produkcyjną cynkowni ogniowej - lub do.dowolnej oczyszczalni ścieków, do magazynu ślusarza urządzeń komunalnych. I tam „weźmiecie czego potrzebujecie”.
Zakłamana, obrzydliwa, cyniczna sekta.

odpowiedź