SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wzbogacona internetowa bramka SMS w Idei

Nowe funkcjonalności darmowej bramki SMS

Od 5.08.br. w sieci Idea dostępne są nowe funkcjonalności darmowej bramki SMS (www.idea.pl): wirtualna skrzynka odbiorcza SMS oraz wysyłania SMSów do użytkowników usługi E-mail SMS Standard.
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
więcej informacji
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

 

 Po wysłaniu SMS-a z internetowej bramki SMS Idei zostaje w niej utworzona tymczasowa, SMS-owa skrzynka odbiorcza. W skrzynce tej będą zapisywane odpowiedzi na wiadomości SMS wysłane z Bramki. Użytkownik może je w każdej chwili odczytać. Aby sprawdzić nowe wiadomości, należy wcisnąć przycisk Odczytaj na stronie WWW bramki SMS.

Skrzynka odbiorcza jest ważna przez 10 minut od momentu wysłania przez Nadawcę ostatniego SMS-a lub otrzymania ostatniej odpowiedzi. Po utracie ważności skrzynka jest kasowana. Skrzynka zostanie usunięta również wtedy, gdy zostanie zamknięta przeglądarka internetowa. Jeśli jednak przed zamknięciem przeglądarki Użytkownik Bramki SMS wciśnie przycisk Zachowaj skrzynkę to po ponownym jej otwarciu, będzie mógł odczytać oczekujące na niego wiadomości.

Do każdego SMS-a dołączony jest tekst reklamowy, który znajduje się wraz z treścią wiadomości na stronie Bramki SMS w oknie Podgląd wiadomości.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wzbogacona internetowa bramka SMS w Idei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl