SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ślub dwóch kobiet w reklamie Yes. "Jestem kobietą. Jestem przyszłością"

Biżuteria Yes zaprezentowała nową kampanię reklamową "Jestem kobietą. Jestem przyszłością", w której pokazano m.in. jak w przyszłej Polsce ksiądz udziela ślubu dwóm kobietom, a władzę obejmuje rząd złożony z pań.

Article

Pierwsza para jednopłciowa zaślubiona przez katolickiego księdza. Najbardziej kobiecy rząd w historii zaprzysiężony. Polska najbezpieczniejszym krajem dla kobiet. W najnowszej kampanii marka Yes przedstawia swoją wizję przyszłości.  W spocie reklamowym razem z marką podróżujemy aż do roku 2072 i obserwujemy świat, który staje się dla kobiet przyjaznym miejscem.

Kobieta w przyszłości - wizja Yes Biżuteria

Bohaterka spotu Yes żyje w świecie wolnym od stereotypowego postrzegania roli kobiet. W rzeczywistości wykreowanej przez markę wszyscy czują się bezpiecznie, bo w przyszłości ważna jest akceptacja i wzajemny szacunek. - Yes przedstawia Polskę, w której można kochać i tworzyć rodziny z kim się chce i jest to akceptowane przez wszystkich, łącznie z kościołem katolickim. Można osiągać sukcesy w polityce, która przestała być miejscem zdominowanym przez mężczyzn. Można w końcu wracać późną nocą do domu bez lęku, że ktoś zrobi nam krzywdę - podano w komunikacie.

 

- W nowej kampanii kontynuujemy myśl podjętą rok temu, ale robimy to z większą wrażliwością i czułością. Wierzymy w siłę i sprawczość kobiet i jesteśmy pewni, że dzięki nim ten świat może być bardziej sprawiedliwym, równym i przyjaznym miejscem dla nas wszystkich - komentuje Justyna Lach, dyrektor marketingu marki YES. - W całym tym procesie zmian biżuteria jest nośnikiem wartości, które są bliskie nam i wielu kobietom w Polsce. Przekazujemy ją sobie tak, jak przekazujemy siłę potrzebną do walki o lepszą przyszłość.

"Jestem Kobietą - Jestem przyszłością". Ostaszewska, Kwaśniewska, Sobczyńska ambasadorkami

W ramach "Jestem Kobietą - Jestem przyszłością", powstały trzy wersje wideo: 90”, 60” i 30”. Kampania realizowana jest w  internecie, social mediach oraz na platformach VOD. Spoty YES - wersje 30'' oraz billboardy sponsorskie od 9 listopada można zobaczyć w telewizji, a także na ekranach sieci Cinema City. Będą także emitowane w salonach YES w Polsce i Czechach.

Kolejny raz połączyła nas wspólna kobieca wizja. W wyniku współpracy powstała kampania, która wspiera kobiety w odważnym patrzeniu w przyszłość. Spot ma zachęcać do działania w myśl lepszego jutra dla naszych córek, wnuczek i sióstr. - mówi Anna Jędryka, z teamu kreatywnego 180heartbeats Jung v. Matt.

Spoty wyreżyserowała Marysia Makowska we współpracy z operatorem Igorem Połaniewiczem. Autorką zdjęć jest Gosia Turczyńska. Za kreację odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT. Produkcją zajmował się dom produkcyjny F25, postprodukcją Xantus. Media zaplanował i zakupił MediaHub. Jako tło muzyczne spotu został wykorzystany utwór Adny pt. “Dreamer” .

Biżuteria Yes zaprezentowała też nowe ambasadorki: są to Maja Ostaszewska, Aleksandra Kwaśniewska i Julia Sobczyńska.  

W połowie listopada startuje także podcast YES Jestem Kobietą. Prowadzony przez Martę Dyks, supermodelkę i aktywistkę format, ma być przestrzenią do rozmów z kobietami i o kobietach. W pierwszym odcinku Marta porozmawia z Mają Ostaszewską, w kolejnym z Aleksandrą Kwaśniewską.

Kampania Yes "jestem kobietą" z ubiegłego roku zdobyła Grand Prix konkursu reklamoego Effie Awards.

Dołącz do dyskusji: Ślub dwóch kobiet w reklamie Yes. "Jestem kobietą. Jestem przyszłością"

53 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marlena
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahaahahah
odpowiedź
User
monika
Piękna reklama i urocza kontra do kolejnej „piękneeeeeeej i długieeeeeeeeeeeej”
odpowiedź
User
ziobro
W jakim celu takie prowokacje, skoro kościół tego nie akceptuje? Może kolejną reklamę zrobi Lidl i pokaże jak uchodźca z kraju muzułmańskiego wcina świnię w trakcie pielgrzymki do Mekki?
odpowiedź