SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Youtuber Reżyser Życia w nowej odsłonie kampanii #NomalnaSprawa

Rusza nowa odsłona kampanii #NomalnaSprawa, mającej na celu budowanie społecznej świadomości problemów psychicznych. W akcji udział bierze youtuber Daniel Rusin, prowadzący kanał Reżyser Życia.

Article

Kampanię przygotowali twórcy aplikacji MindMe, której użytkownicy mają dostęp do certyfikowanych terapeutów w dowolnym dla niego miejscu i czasie.

- W tej edycji kampanii chcemy pokazać ludziom, jak zdrowie psychiczne wpływa na ich efektywność oraz samopoczucie w życiu zawodowym, ale także w ogólnych relacjach i funkcjonowaniu w życiu codziennym. Wierzymy, że odpowiednie podejście i właściwe narzędzie pomoże zbudować równowagę w zespole i organizacjach, a do tego pomoże ludziom w ich codziennych zmaganiach z problemami  – mówi Tomasz Młoduchowski, założyciel MindMe.

Reżyser Życia w akcji #NormalnaSprawa

Do udziału w kampanii #NormalnaSprawa zaproszono Daniela Rusina (Reżyser Życia). Twórca niejednokrotnie poruszał na swoim kanale tematy związane z problemami, z którymi ludzie muszą zmierzyć się w swoim codziennym życiu.

- Dobra kondycja psychiczna to lepsze życie prywatne i przede wszystkim zawodowe. W aktualnym świecie 'praca' wiąże się ze stresem, wyścigiem terminów, deadlinów co bardzo często prowadzi do narastania problemów. Wiem to z własnego doświadczenia - mówi Daniel Rusin.

- W pierwszej odsłonie kampanii chcieliśmy nakreślić skalę problemu zdrowia psychicznego. Poradzić sobie choć trochę ze stygmatyzacją zaburzeń i przekonać do walki o lepszą jakość życia ma co dzień – mówi Jolanta Piela, założycielka agencji Good Division, która współtworzy akcję. Dziś chcemy pokazać realne skutki trybu życia, w którym nie znajdujemy miejsca na troskę o nasz stan psychiczny. Jednym z takich obszarów życia jest praca. Wymaga się od nas określonych postaw, wytrzymałości, szybkości reakcji, stajemy się niewolnikami profesjonalnego wizerunku, którego wymaga od nas środowisko i tempo życia - ukrywanie słabości. To prowadzi do nawarstwienia się problemów, toksycznej atmosfery, mobbingu, wypalenia zawodowego i bardziej tragicznych następstw - dodaje Jolanta Piela.

W lutym tego roku Reżyser Życia był zaangażowany w akcję społeczną Forum Przeciw Depresji, w ramach której przygotował film „(Nie)widzialna nastoletnia depresja”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Youtuber Reżyser Życia w nowej odsłonie kampanii #NomalnaSprawa

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jutrosin
Czy on jest także gwiazdą Instagrama, bo to dla mnie bardzo ważne?
odpowiedź