SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z TVP do Wydawnictwa Bauer

Jolanta Pieńkowska dyrektorem w Wydawnictwie Bauer

2 listopada br. Jolanta Pieńkowska rozpoczyna pracę w Wydawnictwie Bauer na stanowisku dyrektora wydawniczego miesięcznika Twój STYL.  Pieńkowska odpowiadać będzie za strategię, rozwój i promocję miesięcznika Twój STYL , współpracując z członkiem zarządu Wydawnictwa, Tomaszem Namysłem, odpowiedzialnym za wszystkie tytuły kobiece Bauera - poinformowało w komunikacie prasowym wydawnictwo Bauer.

Przypomnijmy, że w sobotę Pieńkowska złożyła rezygnację z pracy w TVP a w niedzielę pożegnała się z widzami (więcej).

Jolanta Pieńkowska, absolwentka PWST, przez 14 lat związana była z TVP. Jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek, laureatką dwóch TeleKamer (w kategorii Informacje), Wiktora dla najlepszej prezenterki i wielu innych nagród .

Poprzednio Jolanta Pieńkowska pracowała między innymi w Ambasadzie USA koordynując program wsparcia dla polskich mediów niepublicznych oraz w agencji reklamowej Lintas, w której kierowała działem informacji i public relations.

Doświadczenie na polu wydawniczym zdobywała wprowadzając na rynek polski pierwszy magazyn parentingowy. Była także jego pierwszą redaktor naczelną.Od wielu lat współpracuje z miesięcznikiem Twój STYL, zasiadała między innymi w jury konkursu Doskonałość Roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z TVP do Wydawnictwa Bauer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl