SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żabka i woshwosh wyczyszczą i naprawią buty Polaków

Sieć sklepów Żabka rozszerza portfolio oferowanych usług o naprawę i czyszczenie obuwia. Od 5 czerwca usługi są realizowane wspólnie z woshwosh, firmą zajmującą się cyrkularnością obuwia, która współpracuje z lokalnymi szewcami.

Article

Usługi czyszczenia lub naprawy butów można zamawiać w Żabce, poprzez stronę internetową Woshwosh.zabka.pl/checkout lub wchodząc na stronie głównej Żabki w zakładkę „Wygodne usługi”.

Czyszczenie butów w Żabce - jakie są ceny?

Klienci mogą wybierać pojedyncze usługi albo pakiety czyszczenia i naprawy. Przykładowo wymiana fleków lub zelówek kosztuje 35 zł, a standardowe czyszczenie: 59 zł.

Dostępne są też pakiety czyszczenia i napraw zawierające impregnację czy ozonowanie oraz pakiety dedykowane butów sportowych lub eleganckich. Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni dla usługi czyszczenia obuwia oraz do 14 dni dla pakietów i napraw szewskich.

Buty należy przynieść do sklepu Żabka wybranego podczas zamawiania usługi i w tym samym miejscu je odebrać.

Wprowadzając usługi we współpracy z woshwosh, pomagamy klientom oszczędzać ich czas, ale także pieniądze, ponieważ naprawa i czyszczenie obuwia są dużo tańsze niż kupno nowego. Wspólnie z naszymi klientami dbamy także o środowisko, realizując naszą strategię odpowiedzialności i m.in. wcielając w życie zasadę zero waste – jedna para butów rozkłada się średnio aż 50 lat! Dlatego zachęcamy klientów, aby odświeżyli swoje ulubione buty na lato właśnie z woshwosh i Żabką, którą mają tuż za rogiem – mówi Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług, Żabka Polska.

– Bardzo zależy nam na szerzeniu idei zero waste i popularyzowaniu wśród Polek i Polaków czyszczenia i naprawy butów. Tak jak ubrania oddajemy do pralni, a nie wyrzucamy, tak samo powinniśmy postępować z butami. Przedłużanie im życia jest bardzo ważne z punktu widzenia naszej planety (czyszczenie i naprawa butów versus kupowanie nowych to oszczędność aż 95 proc. CO2). Czyścić buty można w domu, ale bardzo ważne jest to, jak to robimy i dlatego zajmujemy się też edukacją w tym zakresie, bo tradycyjne wrzucanie do pralki zdecydowanie nie jest eko. Dla tych, którzy chcą powierzyć to zadanie profesjonalistom, jest woshwosh. Cieszę się, że wspólnie z Żabką przyczynimy się do popularyzacji idei zero waste – mówi Martyna Zastawna, założycielka woshwosh.

Sieć Żabka liczy ponad 9 tys. sklepów, prowadzonych przez franczyzbiorców.

Dołącz do dyskusji: Żabka i woshwosh wyczyszczą i naprawią buty Polaków

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan Dzban
To już jaja są. Sklep spożywczy z płaceniem rachunków, wypłacaniem gotówki, nadawaniem i odbieraniem paczek, robieniem kawy, hot dogów. Teraz do tego brudne buty. Jeszcze można robić paznokcie i modelowanie męskiej brody.

Tylko szkoda, że do dziesięciu zajęć wypłata dla personelu jest jedna.
odpowiedź
User
jd
Żabka oszczędza twój czas, tylko najpierw musisz odstać swoje w kolejce w smrodzie pieczonej kiełbasy.
odpowiedź
User
X5
Starsze pokolenie można przyciągnąć naprawą protez..
odpowiedź