SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Żakowski i Wolski zapraszają na studia

Wczoraj ruszyła kampania plakatowo-bilbordowa warszawskiej uczelni Collegium Civitas, mająca na celu rozpowszechnienie znajomości Uczelni i zachęcenie kandydatów do przyjścia na Dni Otwarte

Będzie trwała 2 tygodnie, a plakaty zawisną w czterech miastach: Warszawie, Łodzi, Skierniewicach i Białymstoku.
 
Przez dwa tygodnie, do końca maja (a w niektórych miejscach w Warszawie do połowy czerwca), potrwa akcja promocyjna warszawskiej uczelni Collegium Civitas, specjalizującej się w naukach społecznych i politycznych.
 
Celem kampanii jest rozpowszechnienie znajomości Uczelni wśród tegorocznych maturzystów i zachęcenie ich do przyjścia na Dni Otwarte w Collegium Civitas 20 maja i 17 czerwca.
 
Podstawę kampanii stanowią czarno-białe plakaty, przedstawiające znanych i cenionych wykładowców Collegium Civitas: prof. Edmunda Wnuk-Lipińskiego, prof. Wojciecha Roszkowskiego, prof. Andrzeja Paczkowskiego, Jacka Saryusz-Wolskiego i Jacka Żakowskiego.
 
Plakaty B0 zostały powieszone w Warszawie, Łodzi, Skierniewicach, i Białymstoku, Dodatkowo w Warszawie umieszczono 13 billbordów w metrze oraz 24 citylighty przy wejściach do metra i na przystankach autobusowych. Za kreację odpowiada Studio Bakalie, a wyborem nośników zajęło się Collegium Civitas.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Żakowski i Wolski zapraszają na studia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl