SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zalando z kampanią na Dzień Ziemi, w spotach pracownicy firmy

Pod hasłem „Działamy Razem. Zrównoważona moda na Zalando” ruszyła kampania reklamowa platformy e-commerce Zalando.

Article

Rozpoczęta w 50. rocznicę Dnia Ziemi, najnowsza kampania Zalando "zwraca uwagę na podejmowane przez firmę kroki w kierunku stania się platformą zrównoważonej mody z pozytywnym wpływem na ludzi i planetę", podaje firma w komunikacie.

22 kwietnia przez cały dzień na stronie głównej platformy promowane są kolekcje bardziej zrównoważonej mody i produkty przyjazne środowisku. W nowej akcji biorą udział pracownicy Zalando z działów sustainability, partner communications, marketing, category management, tech czy social media.

Zalando angażuje pracowników do kampanii reklamowej

Na potrzeby akcji przygotowano serię wideo. W pierwszym członkowie zespołu Zalando opowiadają o swoim podejściu do tematu zrównoważonego rozwoju, jednocześnie nawiązując do kluczowego przesłania kampanii: kiedy razem robimy małe kroki, składają się one na coś o wiele większego.

Kolejny film koncentruje się na przedstawieniu ich głębszych przemyśleń i opowiada o tym, jak ich praca wpływa na realizację strategii zrównoważonego rozwoju firmy.

„Działamy Razem. Zrównoważona moda na Zalando.” jest kontynuacją innych tegorocznych działań marketingowych firmy, skoncentrowanych na zrównoważonej modzie.

Zdjęcia oraz reklamowe materiały video stworzone zostały w lutym bieżącego roku, przy współpracy z fotografem Brettem Lloydem.

Kampania powstała przy współpracy z berlińską agencją kreatywną Günther. Będzie ona wyświetlana w mediach społecznościowych oraz na kanałach własnych Zalando w 17 krajach, w których Zalando prowadzi działalność. 

Dołącz do dyskusji: Zalando z kampanią na Dzień Ziemi, w spotach pracownicy firmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl