SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Zależy nam na Tobie" w reklamie Generali

Rozpoczęła się nowa odsłona kampanii reklamowej Generali – „Zależy nam na Tobie”. Ubezpieczyciel podkreśla, że kolor czerwony to wyjątkowe podejście do klientów. Tak jak poprzednio, w reklamie występują agenci Generali Polska, a działania reklamowe powstały we współpracy z agencjami Isobar i Dentsu.

Article

Generali podkreśla, że chce wspierać swoich klientów i  z empatią opiekować się nimi niezależnie od sytuacji oraz doradzać im w sprawie ubezpieczeń. Firma pokazuje również skalę działania firmy na świecie - to 155 tys. agentów i 60 milionów klientów.

- Wzmocnienie rozpoznawalności naszej marki jest zgodne ze strategią naszej Grupy. Również w Polsce chcemy, aby Generali było bardziej widoczne. Chcemy, aby zarówno nasi klienci, jak i agenci wiedzieli, że zależy nam na nich. Tym hasłem kierujemy się we wszystkich naszych działaniach, gdyż naszym celem jest bycie partnerem na całe życie dla naszych klientów - mówi Roger Hodgkiss, prezes zarządu Generali Polska.

Kampania jest adaptacją reklamy globalnej w elementami lokalnymi. W polskich reklamach występują agenci i multiagenci Generali Polska: Ewa Lenckowska, Ela Borkiewicz, Piotr Dejnarowicz, Sebastian Adamiak i Marcin Jezierski.

Nowy spot można oglądać w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, na kanałach tematycznych oraz w internecie.

Kampania została zrealizowana we współpracy z agencjami Isobar i Dentsu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Zależy nam na Tobie" w reklamie Generali

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl